2015-10-07 25 ЖОВТНЯ – ВИБОРИ ДО МІСЦЕВИХ РАД. ПАТ «НПК — ГАЛИЧИНА» В УМОВАХ ЕКОНОМІЧНОЇ КРИЗИ

20151007-min

ЗАСТУПНИК ГЕНЕРАЛЬНОГО ДИРЕКТОРА ПАТ «НПК — ГАЛИЧИНА» ОЛЕНА ЖУКОВСЬКА –- КАНДИДАТ У ДЕПУТАТИ ДО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

ПРІОРІТЕТИ  МОЛОДОГО, АЛЕ ВЖЕ ДОСВІДЧЕНОГО, КРЕАТИВНОГО КЕРІВНИКА, ГРОМАДСЬКОЇ ДІЯЧКИ

ОЛЕНА ЖУКОВСЬКА: МЕНШЕ ПОПУЛІЗМУ, БІЛЬШЕ ДІЙ! ЖЕРТОВНІСТЬ ЗАРАДИ ГРОМАДИ! СПРОБИ ПОЄДНАТИ ЗАВОДСЬКІ СПРАВИ З ДОЛЕЮ ФРАНКОВОГО КРАЮ.

ПОЗИЦІЯ ВИБОРЦІВ

НАСКІЛЬКИ МИ ГОТОВІ ПІДТРИМАТИ ІНІЦІАТИВИ, ПРО ЯКІ АВТОРИТЕТНО  ЗАЯВИЛА  ОЛЕНА  ЖУКОВСЬКА?

Дрогобицька промисловість переживає сьогодні не найкращі часи. Різке зниження темпів виробництва, припинення трудової діяльності, масові скорочення кваліфікованих кадрів, боргові кредити – невтішні нинішні реалії.

В якій же ситуації ПАТ «НПК-Галичина»? Завдяки добре організованому заводському менеджменту, гнучкій системі управління підприємство продовжує триматися на плаву. Досі трудиться тут майже тисяча працівників, вчасно виплачується заробітна плата, відраховуються податки до бюджетів різних рівнів. Але потужності, якими в свій час славилося найстаріше на Галичині підприємство з переробки нафти, ослабились.

20151007-2

Керівництво усвідомлює: без заходів з модернізації, які потребують капіталовкладень на суму понад 800 мільйонів доларів не обійтися. Аби ж інвестувати, завод повинен працювати, отримувати прибутки і спрямовувати їх на реконструкцію виробництва.

Про об’єктивні та суб’єктивні причини  зниження переробки української нафти, російську складову на стратегічному енергетичному полі країни, перспективи українського нафтового ринку і не тільки – тема радіопередачі програми «Франкова земля». Учасник ділового ефіру – заступник генерального директора ПАТ «НПК-Галичина», ініціатор низки цінних починань, спрямованих на відродження нафтопереробної галузі Олена ЖУКОВСЬКА.

20151007-4

Прикметно, що О. Жуковська кандидує до Львівської обласної ради по Дрогобицькому виборчому округу  № 19 від партії «УКРОП» (Українське об’єднання патріотів). Своїм першочерговим завданням вважає відновлення Дрогобича як потужного промислового центру.

                                  Прослухати   радіопередачу down-2

<<< Повернутись  

Коментарів (2) на
«2015-10-07 25 ЖОВТНЯ – ВИБОРИ ДО МІСЦЕВИХ РАД. ПАТ «НПК — ГАЛИЧИНА» В УМОВАХ ЕКОНОМІЧНОЇ КРИЗИ»

Сергій, м. Дрогобич пише:
07.10.2015 в 18:30

Дякую п. Жуковській за чітку інформацію щодо ситуації в державі з нафтопереробкою. Такі молоді люди, як п. Олена неодмінно мають бути у представницькій владі. Адже боротися за долю дрогобицьких підприємств треба не у місті, а на вищих рівнях.

Оксана, м. Дрогобич пише:
08.10.2015 в 18:33

Я – за «УКРОП». Там молоді, незаангажовані люди, які не помічені у корупції, злочинних діяннях. Давайте підтримаємо нових людей у політиці.

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012