2015-09-17 НОВІ ОБЛИЧЧЯ ФРАНКОВОГО КРАЮ — АНДРІЙ КУЛЬЧИНСЬКИЙ

20150917-min

АНДРІЙ КУЛЬЧИНСЬКИЙ: малоінвазивні хірургічні та урологічні методики лікування У ТРУСКАВЦІ

ПЕРШОРЯДНІ ЧИННИКИ, ЯКІ СПОВІДУЄ АНДРІЙ КУЛЬЧИНСЬКИЙ: СУЧАСНЕ ТЕХНІЧНЕ ОСНАЩЕННЯ, ВИСОКОПРОФЕСІЙНІ  КАДРИ,  ВИКОРИСТАННЯ ДОСВІДУ ІЗ СВІТОВОЇ МЕДИЧНОЇ ПРАКТИКИ,  ЯКІСНЕ НАДАННЯ ЩОДЕННИХ ПОСЛУГ 

 

На зрізі соціальних протиріч, постійному пошуку можливостей, які генетично закладені в людині, редакція радіо «Франкова земля» вкотре хоче постежити як і наскільки можемо нині вийти з того чи іншого замкнутого, на перший погляд, простору, інтегруватися за найкоротший час у площину нових показників і критеріїв.

Мешканці Дрогобича, Трускавця, Стебника, Дрогобицького району, як і всієї України, адже маємо всеукраїнського слухача (електронна адреса радіо «Франкова земля»  radio-fz @ ukrpost. ua ) заслуговують на те, аби знати, наскільки у Трускавецькій міській лікарні, яку по-праву можна вважати Академією здоров’я, готові сьогодні прийти на допомогу кожному у скрутну хвилину.

 20150917-1

Довідка.

З 2012 року з метою розширення показань та посилення медичної безпеки санаторного лікування в місті-курорті Трускавці, розпочато капіталовкладення в матеріально-технічну базу  Трускавецької міської лікарні. Проведено капітальні ремонти та реконструкції в хірургічному, реанімаційному та урологічному відділеннях та оперблоці. Придбано  вітчизняний цифровий рентгенапарат, УЗД-апарат фірми Alpinion, контактний літотриптер Storz, лапароскопічну стійку Olimpus, рентген- дугу Apelem EVO-R та інше обладнання.

 Гість радіопрограми  «Франкова земля» — головний лікар Трускавецької міської лікарні, депутат Трускавецької міської ради, молодий, але досвідчений координатор й менеджер лікувальної справи Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ.

                                  Прослухати   радіопередачу down-2

<<< Повернутись  

Один коментар на
«2015-09-17 НОВІ ОБЛИЧЧЯ ФРАНКОВОГО КРАЮ — АНДРІЙ КУЛЬЧИНСЬКИЙ»

Олена Самусь пише:
20.09.2015 в 08:48

Я трускавчанка. І, як не дивно, так мало знала про міську лікарню. Ваша передача – це приємне відкриття для усіх краян. Бо чи є нині здорові люди? Фахівці стверджують, що ні. Є недообстежені. І це не жарт. Я із задоволенням підтримаю Андрія Кульчинського на виборах у жовтні. Такі креативні люди потрібні у владі.

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012