2015-07-30 УНЯТИЧІ – КРОК ДО ФРАНКОВОЇ КОЛИСКИ

20150730-min

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА МИХАЙЛО МАТОЛІНЕЦЬ – ЗРАЗКОВИЙ ГОСПОДАРНИК І ГРОМАДСЬКИЙ ДІЯЧ  

КИЇВСЬКИЙ МАЙДАН  — БАРОМЕТР СОВІСТІ ДЛЯ МІСЦЕВИХ МЕШКАНЦІВ

ДУХОВНИЙ ТРИКУТНИК У РОЗВИТКУ: ВЛАДА, ШКОЛА, ЦЕРКВА

Якщо кожен покладе цеглинку в розбудову власної країни, то державна споруда стане стократ міцнішою і могутнішою. Цю життєву квінтесенцію давно збагнули мешканці мальовничого села Унятичі, що межує з родинним осідком великого Франка.

Незважаючи на кризу і нестабільність у суспільстві, тут наполегливо і цілеспрямовано, крок за кроком вирішують проблеми, громадським способом ремонтують і оновлюють заклади культури, освіти, церковні споруди. Зачинателем та ініціатором добрих справ, як годиться, є сільський голова – Михайло МАТОЛІНЕЦЬ.

 Ставши війтом, п. Матолінець насамперед взявся за  впорядкування території нового цвинтаря, разом з громадою  окультурив і привів до порядку старий. Далі був ремонт Народного Дому, допомога місцевій школі у спорудженні їдальні, створення умов для роботи майбутнього дитячого садка, оновлення старовинної сільської церкви, яка ошатно і велично одягнулась у нові купола. Нині ведуться ремонтні роботи у приміщенні сільської ради.

 Не тільки ж працелюбством й згуртованістю славиться село Унятичі. Тут живуть люди патріотичного чину, які не лише прагнуть змін, а гідно пишуть  легендарні сторінки новітньої історії України. На бойовому Майдані у Києві під час Революції гідності побували сотні унятичан, відважно відстоюючи європейський вибір країни. Михайло Матолінець, який став епіцентром  дрогобицької сотні, пережив навіть контузію. Нині на східних рубежах України воюють вісім мужніх унятицьких соколів.

 20150730-6

У  місцевої ж громади – нові плани і проекти. Без сумніву, вони будуть реалізовані, бо ж в Унятичах не вміють зупинятися на півдорозі.  Це кредо досвідченого, креативного,  ділового сільського голови і всієї Унятицької громади.

                                  Прослухати   радіопередачу down-2

<<< Повернутись  

Один коментар на
«2015-07-30 УНЯТИЧІ – КРОК ДО ФРАНКОВОЇ КОЛИСКИ»

Іван, Унятичі пише:
31.07.2015 в 19:32

Підтверджую слова Михайла Матолінця: наша громада послідовно, крок за кроком вирішує наболілі проблеми. Разом з таким війтом і надалі будемо не безпомічно розводити руками, а, засукавши рукава, трудитися на благо рідних Унятич.

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012