2015-05-21ВПЕРШЕ ДНІ ЄВРОПИ У ДРОГОБИЧІ !

20150521-min

НАД ЄВРОДОМОМ
ПРОЛИЛОСЬ СТО ДОЩІВ,
А ДІМ  ТЕПЛО
ДЛЯ СОНЦЯ ЗАЛИШАЄ

5-6 червня у старовинному Дрогобичі вперше пройдуть

Дні Європи.

До міста Франкової юності завітають представники польських міст Горліце, Перемишля, Дембліна, Олецка, Санока, Остшешува, Дембіци, Нєліша, Лєгніци, Битума та двох повітів: Живєцкего і Мишкувського. Очікують у Дрогобичі на урочистостях високого європейського чину і делегації з латвійського міста Смілтене та хорватського Ліпіка.

20150521-1

Керівник Полоністичного науково-інформаційного центру ім. Ігоря Менька ДДПУ ім. І. Франка, доцент педуніверситету, знана громадська діячка  Віра МЕНЬОК продовжує детально інформувати слухачів радіо «Франкова земля»  про те, наскільки Дні Європи стануть дієвим відліком з огляду входження України в європейський простір.

Перший день матиме конференційно-теоретичне спрямування і більшість його заходів відбуватиметься у стінах педуніверситету. Прецедентом для Дрогобича може стати приїзд до міста Котермака Посла ЄС в Україні Яна Томбінського, який, як планують організатори, виступить з інавгураційною лекцією у мармуровій залі Ратуші.

Наступний день дійства побудований так, щоб громада міста була якнайширше задіяна у найрізноманітніших презентаціях, діалогах, дискусіях. Яскравим обіцяє стати Ярмарок партнерських міст та гостей Дрогобича на площі Ринок. Будуть плідними і дружні перемовини стосовно розвитку ділового партнерства.

20150521-2

Особливої потуги у патріотичних настроях українців надасть польська група «Тарака», відома краянам завдяки відомій пісні солідарності «Подай руку Україні».

                                  Прослухати   радіопередачу down-2

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012