2015-02-27 ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ – СИМВОЛ СТАБІЛЬНОСТІ ТА НАДІЙНОСТІ

20150227-min

ДЕРЖАВНА ГАРАНТІЯ ГРОШОВИХ ВКЛАДІВ – КОВТОК СВІЖОГО ПОВІТРЯ В УМОВАХ НЕОГОЛОШЕНОЇ ВІЙНИ

КРЕАТИВНІСТЬ НОВОГО КЕРІВНИКА ДРОГОБИЦЬКОЇ ФІЛІЇ «ОЩАДБАНКУ»

В умовах загостреної політичної та економічної кризи, в якій опинилася Україна, піднявся вгору вектор соціальних протиріч. Замість знаків оклику з’явилися знаки запитань до цілої низки галузевих банків України.

АТ «Ощадбанк» – єдиний в країні банк, що має закріплену Законом України «Про банки і банківську діяльність» державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку.

20150227-1

Державний банк сьогодні – символ стабільності та надійності. За основними показниками своєї діяльності він входить у трійку лідерів вітчизняного банківського ринку.

 20150227-2

Чи все знаємо про те, що сьогодні може запропонувати краянам філія – відділення Львівіського обласного управління АТ «Ощадбанк»? Керуючий, кандидат економічних наук, фахівець, який вже встиг сказати поважне слово щодо перспективи банків взагалі і «Ощадного», зокрема, Віктор КАРПІНЕЦЬ зосереджує увагу краян на ключовій позиції: «За роки свого існування «Ощадбанк» завоював репутацію бездоганного ділового партнера, який спроможний виконувати взяті на себе зобов’язання незалежно від впливу зовнішніх або внутрішніх факторів».

                                  Прослухати   радіопередачу down-2

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012