2015-02-20 ПІДПРИЄМЦІ ДРОГОБИЧЧИНИ — ВОЇНАМ АТО

20150220_min

АВТОМОБІЛЬ MitsubishiОДЕРЖАТЬ БІЙЦІ 5-го батальйону Добровольчого Українського Корпусу “Правий сектор”

РЕПОРТАЖ З ЦЕРЕМОНІЇ ВІДПРАВКИ АВТОМОБІЛЯ

Співвітчизники Франкового краю безкорисливо віддають все нові і нові пожертви в ім’я збереження життів українських воїнів-бійців, заради перемоги над знавіснілим ворогом.

У дні пам’яті Героїв Небесної сотні біля адмінбудинку районної ради відбулася урочиста передача автомобіля “Mitsubishi” бійцям 5-го батальйону Добровольчого Українського Корпусу “Правий сектор”, який бере участь у бойових діях на сході України. Такий подарунок бійцям зробили депутат районної ради, підприємець Володимир Кухар, підприємці Юрій Мацигін та Василь ТАНЧУК.

 20150220_2

Голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора, виступачи під час церемонії відправки автомобіля на Схід, наголосив, що небайдужість, патріотизм, почуття відповідальності – це ті риси, що вирізняють нас, як націю, яку не здолати жодному ворогу. У поважному заході взяв участь керівник Дрогобицького відділення Правого сектору Ігор Струналь.

 20150220_1

Перед прощанням бійці завантажили в багажник позашляховика продукти харчування, які працівники районної ради зібрали для воїнів, що захищають Україну на сході держави.

                                  Прослухати   радіопередачу down-2

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012