2015-02-09 ДРОГОБИЧ – КИЇВ: УЗИ ТВОРЧОЇ СПІВПРАЦІ

20150211-min

ЛАРИСА НЕДІН: сповідальність – категорія віри і правди

2015-й. Лютий.

Цей місяць знаковий для знаної української актриси театру і кіно, письменниці, громадської діячки, заслуженої артистки України Лариси НЕДІН. У цю, припорошену снігом пору, сповнену надій і сподівань, до відомої столичної мисткині завітав сонячний ювілей.

20150211-1

Понад два десятки літ редакція Дрогобицького радіо, яка є колективним кореспондентом Українського радіо, плідно працює з цією непересічною особистістю, для якої поезія, як і Вкраїна, – вічна.

         Лариса Недін вміє себе залишати в часі. І словом, і талановитими творами (за плечима чимало різножанрових книг!) всупереч миттєвостям, яким властиво притуплюватись сірістю буднів, Недін  жваво і виразно розвиднює подаровані Господом світанки. Оркестри її душі потужні, наповнені високою присутністю у поетичному слові. Світ її тихий і відкритий, розважливо-піднесений і печально-стурбований.

         «Маємо у житті бути самі собою, земними, як трава, що пробивається весною крізь сухостій минулорічної осені. А якщо окриленими, то не слід відриватися від землі, на якій стоїмо»,  –  стиха поділиться якось Л. Недін після одного з пісенних  вернісажів, який їй довелось вести.

         Участь у пісенних бенефісах заслуженого діяча мистецтв України Йосипа Фиштика, низка програм на правах господині «Клубу актриси Лариси», приїзд до Дрогобича, участь у редакційних колегіях, активна співпраця у київському Домі Європи, –  ось те, що постійно зближує Ларису Недін з Франковою землею.

20150211-2

         Тож, з ювілеєм, дорога наша Колего! Вельми слушно включити до сьогоднішнього випуску фрагмент програми із золотого радіофонду, яка підтверджує те, що узи творчої співпраці на двох паралелях – поважні і достойні.

                                  Прослухати   радіопередачу down-2

 

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012