2021-02-15 СЛАВНЕ ЖІНОЦТВО БОЙКІВЩИНИ

0 (2)

САМБІРЩИНА-ДРОГОБИЧЧИНА

ВІЧ-НА-ВІЧ З ЛЮБОВ`Ю РУДАВСЬКОЮ-ВОВК

*

Здобуток талановитої письменниці і лікаря, громадської діячки
у віддзеркалені доби.

Хто ж вона –
ця поставна й одержима жінка з косою, бабуся якої була соратницею славетного Івана Франка?

То ж будьмо знайомі.

Любов РУДАВСЬКА-ВОВК – голова Всеукраїнського об’єднання
«Письменники Бойківщини» від дня його заснування. Член Української асоціації письменників, редакційної ради всеукраїнського журналу для дітей «Дзвіночок», збірника «Вісник музею «Бойківщина», науково-методичної ради історико-етнографічного музею
«Бойківщина» у м.Самборі, Українського лікарського товариства, Всеукраїнських товариств «Просвіта», «Бойківщина ХХІ-го століття», Міжнародної ГО «Світовий конгрес бойків». Володарка Почесної грамоти Верховної ради України «За заслуги перед українським народом», Всеукраїнських Почесних відзнак.

У творчому доробку – 19 поетичних збірок громадянсько-патріотичного та філософсько-ліричного спрямування, гумору і сатири, поезії для дітей, декілька пісенників, словникове видання «Прикарпатський діалект середини і кінця ХХ-го століття», шість книг «Антологія Бойківського краю» (редактор та упорядник).

Голова Дрогобицької організації НСЖ України,
кандидат історичних наук
Степан Яким:
«Самбірчанка Любов Рудавська-Вовк, очоливши об’єднання «Письменники Бойківщини», воістину зробила його Всеукраїнським. Працює дуже творчо й інтелігентно. Всеукраїнське об’єднання «Письменники Бойківщини» під керівництво Любові Рудавської-Вовк – це своєрідна академія, яка поєднала талановитих бойків не лише в Україні, а й далеко за межами нашої держави.»

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012