2021-01-29 НА ДВОХ БЕРЕГАХ ДУХОВНОЇ РІКИ

0

Перше лютого, понеділок
У цей день Церква вшановує пам’ять
преподобного Макарія,
якого лише згодом за надзвичайно жертовне духовне життя назвали Великим. Народився Макарій в Єгипті у ІV столітті. На вимогу батьків одружився, але рано овдовів. Після того пішов у пустелю. Став ченцем, вивчав Святе письмо, займався аскезою. Був учнем Антонія Великого.Вшановуючи пам’ять ченця Макарія Великого Єгипетського,
згадуємо у часі новітньому особливим, вдячним словом отця Макарія, який щиро, з відкритим серцем служив ігуменом у Дрогобицькому храмі Святих верховних апостолів Петра і Павла. Отець Макарій зумів зміцнити духовний осередок Монастиря, власним прикладом засвідчити, яким чином можна відчути пульс Господнього Серця, щомиті з’єднуючи земне з небесами.

То ж, як Вам, славний отче Макарію, служиться нині на духовному березі животворної ріки? Звідтіль можна вгледіти мудрі очі святих, серед яких присутній й ченець – Макарій Великий Єгипетський. Позиція вічного, терпеливого духовного єднання – це животворні потічки, які сягають з витоків часів верховних апостолів Петра і Павла.

Парафіяни, отче Макарію, моляться до Господа за Ваше здоров’я, наснагу в чернечому служінні, за плідну працю у ясновидячому, життєвому Винограднику.

 

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012