2020-12-25 ЮВІЛЕЙ СТЕПАНА МАКАРА

0

Час, як ангел з неба.
Ніби вказує людині як належить жити, аби через роки, або й десятки років, сприймати життя наче вперше.
Саме так годилося б розпочати слово на честь сьогоднішнього ювіляра, людини, яка завжди на слуху завдяки своїй активній позиції –
Степана Івановича МАКАРА.

Ще мабуть в юності до пана Степана звертались по-батькові, адже швидко вливався в гущу громадського життя. В ці дні Степан Макар мовби стає на поріг, перед чолом якого написано сімдесят років. Це ось так – сім десятків за плечима. Яка вона, ця історія, в якій переплітаються особистісне з громадським? А може в цьому прообраз вельми знакової концепції «Садимо сад України», автором якої, а краще б сказати будівничим і є герой сьогоднішньої програми, директор Унятицької школи, громадський діяч Степан МАКАР.

***

Тож погодьмося, друзі, що час, який спливає сам по собі, категорія відносна. А ось, коли життєві миттєвості наповнені конкретним змістом, коли той час закарбований у справах, про які ще згадуватиме не одне покоління, — то це означає, що Господь наділив людину, аби радувати добрими справами всіх тих, кому не байдужий рідний край, Україна, в ім’я якої живемо і трудимось.

З ювілеєм, наш поважний ювіляре, Степане Івановичу Макар!

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012