25 ЖОВТНЯ – ВИБОРИ ДО МІСЦЕВИХ РАД

0

БЕЙЗИК РОМАН СТЕПАНОВИЧ,
приватний підприємець,
депутат Дрогобицької районної ради,
громадський активіст
№03 у виборчому спису
«Європейської солідарності»

Кандидат у депутати Дрогобицької міської ради ОТГ
у виборчому окрузі №5

З досьє

Народився у селі Унятичі. Підприємницькою діяльністю почав займатися у 90-х роках. Сьогодні за плечима учасника ділової студії великий перелік поважних справ на користь громади. Роман Бейзик періодично забезпечує потребуючих продуктами харчування, передає їх для військових, зокрема колективу ВПУ №19, який готує продукти для бійців АТО. Одним з перших надав фінансову допомогу людям, які потерпіли від обвалу будинку на вул. М. Грушевського 101/1. Долучився до встановлення пам’ятника Борцям за волю України, реконструкції парку відпочинку, організації збору побутових відходів, реалізації мікропроєктів.

***

З передвиборчої програми
РОМАНА БЕЙЗИКА:

Слід провести незалежний аудит фінансово-господарської діяльності та земельних питань. Треба планувати окремі квартали під житлове будівництво з прокладанням дороги до всіх комунікацій.
Владу потрібно контролювати. Вона має бути відповідальною. Міський голова приходить до влади з командою заступників, депутати затверджують їх на сесії. Потрібно ввести в штат апарату міської ради заступника міського голови з питань сільських територій і створити департамент для оперативного розв’язання проблем села.   Депутат має бути залежним лише від своїх виборців, а не від начальства.

***

ЄС Європейська Солідарність
Команда «ЄС» Дрогобицької ОТГ

 

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012