2020-09-30 ЩЕДРІ ГРОНА ЮРІЯ КИШАКЕВИЧА -проректора Дрогобицького державного педагогічного університету, ініціатора створення Дрогобицького ліцею та його першого директора

0

30 вересня. 2020.
ЮРІЙ КИШАКЕВИЧ
відзначає своє 80-річчя

З о р я н и ц я
з нагоди поважного ювілею

*

В д я ч н е  слово колег –
ознака непроминальної
шанобливості і любові

***

Дорогий ЮРІЮ ЛЬВОВИЧУ!

Нас поєднують майже тридцять років спільної роботи на ниві виховання молодого покоління нашої держави, формування в нього україноцентричного характеру, становлення нової національної еліти.

Ви завжди були і продовжуєте залишатися для нас прикладом високого професіоналізму і людяності, гідності і патріотизму, самовіддачі і цілеспрямованості. Ваше вміння генерувати передові ідеї забезпечило успішне становлення та стрімкий поступ Дрогобицького ліцею, який упродовж уже багатьох років постійно входить до числа кращих шкіл України.

Ольга ЗАЄЦЬ, Любомир БОРЕЦЬКИЙ

Ваша турбота за долі вихованців допомогла їм стати успішними вчителями і науковцями, підприємцями і менеджерами, політиками і службовцями. Сьогодні вони реалізують потенціал, який допоміг їм розкрити створений з Вашої ініціативи навчальний заклад.

Ігор ПАНЬКІВ, Віра ПІДБУЗЬКА

Завдяки Вашим новаторським ідеям колектив ліцею став одним лідерів у справі розвитку педагогічних технологій. Запроваджені Вами посвячення в ліцеїсти і наукові конференції, брейн-ринги і учнівські турніри, система національного виховання і модульно-рейтингова система оцінювання, батьківські дні і краєзнавчі мандрівки успішно витримали випробування часом, стали надбанням інших шкіл та продовжують розвиватися і вдосконалюватися.

Ірина МОСЕВИЧ, Ірина НОВОЖИЛОВА, Роман ХЛОПИК

***

Дорогий наш Ювіляре, шановний ЮРІЮ ЛЬВОВИЧУ КИШАКЕВИЧ!
Колектив Дрогобицького ліцею вітає Вас з ювілеєм і бажає ще багато років залишатися очевидцем успішного поступу Вашого навчального закладу. Здоров’я Вам і щастя, злагоди в родині і гарного настрою, шани від людей і Божої опіки.

 

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012