25 ЖОВТНЯ – ВИБОРИ ДО МІСЦЕВИХ РАД «ПАРТІЯ ПРОПОЗИЦІЯ»: ДРОГОБИЦЬКИЙ КОНТЕКСТ

0 (2)

УЧАСНИКИ ДІЛОВОГО ВИПУСКУ –

КАНДИДАТИ В ДЕПУТАТИ ДО ДРОГОБИЦЬКОЇ ОТГ
від політичної партії «Пропозиція»
Павло ЦВІГУН, –
голова Дрогобицького осередку,
радник міського голови із зв’язків з громадськістю;

Мирослав ЛУЖЕЦЬКИЙ, –
член партії «Пропозиція».

З інтерв`ю
ФРАГМЕНТ

Пропозиція наймолодша політична сила, яка принципово відрізняється від всіх українських партій, що існують. З одного боку, вона представляє і відстоює інтереси широких верств населення, а з іншого – має власні цілі і завдання, в яких відчувається стукіт серця кожної людини, її проблеми, наскільки вона могла б бути захищеною.

Павло ЦВІГУН:

Це – партія місцевого самоврядування,  яка формується знизу до верху. Ми маємо повноту влади на місцях в формуванні списків місцевих кандидатів, персональних дій. Фактично ніхто з центру нами не керує. Проведено дуже багато зустрічей з мешканцями, завдяки яким міський голова отримав максимальну кількість інформації, яка турбує містян. Ми змогли відреагувати на їх прохання, зауваження. І я задоволений тим, оскільки понад 50 чоловік були почуті і отримали щодо своїх зауважень та прохань позитивну реакцію від місцевої влади.

Мирослав ЛУЖЕЦЬКИЙ:

Чим «Пропозиція», до якої я вступив, вирізняється серед решти партій? Кожен член нашого осередку наділений правом аби сказати:

- Ми — представники місцевого самоврядування, які вміють вирішувати проблеми там, де вони виникають.
- Ми щодня стикаємося з необхідністю вирішувати проблеми людей, серед яких живемо. Ми разом з ними є членами громад і міст.
- Ми — невіддільні від їхнього життя.

***

ВІД ЗАЯВЛЕНИХ НАПРЯМКІВ ДІЯЛЬНОСТІ –
ДО КОНКРЕТНИХ СПРАВ

Приклад з життя

Ініціатором облаштування території озера Богдана Хмельницького стала член партії «Пропозиція» Наталка ПИЛИПІВ, яка займає активну позицію в житті. Разом з активними однодумцями вона організувала прибирання території. Напередодні із співмешканцями вулиці Сковороди було зібрано відповідні  кошти. Завдяки участі міського бюджету в цій справі було замощено бруківкою 2/3 вулиці, яка зараз стала взірцевою.

 

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012