2020-09-01 РЕГІОН. МІСЬКІ ГОЛОВИ ДРОГОБИЧА, ТРУСКАВЦЯ ТА БОРИСЛАВА ОБГОВОРЮЮТЬ СПІЛЬНИЙ ПРОЕКТ «ІСТОРИЧНО-ПІЗНАВАЛЬНИЙ ЕКО-ТУР МІСТАМИ: ТРУСКАВЕЦЬ, ДРОГОБИЧ, БОРИСЛАВ»

0

***

31 СЕРПНЯ
Дрогобич. Міська рада.
КРИЗОВИЙ МЕДІА-ЦЕНТР “ДРОГОБИЧ”

Формат подачі –
КМЦ «Дрогобич» — радіо «Франкова земля»
модератор -
директор Інституту міста Дрогобича
Володимир КОНДЗЬОЛКА

Міські голови Дрогобича, Трускавця та Борислава
Тарас КУЧМА, Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ, Ігор ЯВОРСЬКИЙ
про актуальні проблеми та співпрацю

***

Тарас КУЧМА:

Дрогобич спільно з двома містами-сусідами – Трускавцем та Бориславом –  бере участь у проекті громадського бюджету Львівської області – «Історично-пізнавальний еко-тур містами: Трускавець, Дрогобич, Борислав».

Метою проекту є підвищення туристичної привабливості міст Трускавця, Дрогобича та Борислава, а також зміцнення міжмуніципальної співпраці шляхом реалізації спільного інвестиційного проекту.

***

Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ:

Результатом реалізації проекту буде створення нових туристичних маршрутів на основі міжмуніципальної співпраці. Для підвищення туристичної привабливості та збільшення туристичних продуктів проектом передбачено придбання трьох туристичних електромобілів для Трускавця, Дрогобича та Борислава.

***

Ігор ЯВОРСЬКИЙ:

Незважаючи на багату історію та велику кількість цікавих об’єктів, не вдається нам в повній мірі зробити доступними для туристів більшість привабливих об’єктів краю. Придбання туристичних електромобілів ефективне рішення у вирішенні цієї проблеми. Це дозволяє зробити туристичні об’єкти доступними, сприяє підвищенню рівня інформованості, а отже й збільшенню туристичної привабливості наших міст.

Згадані ініціативи посприяють тому, аби спонукати  до активного суспільного життя сільські громади, що живуть і трудяться поблизу наших навколишніх міст.

***

ДОВІДКА

Бюджет проекту 1 881 000 грн, з яких 188,1 тис. грн. співфінансування з місцевих бюджетів трьох міст становить 10% від загальної вартості.

У разі перемоги проекту, решту коштів дофінансують з громадського бюджету Львівської області.

Проект-переможець обиратимуть самі ж мешканці Львівської області шляхом онлайн-голосування.

Голосування стартувало у середу, 26 серпня, і триватиме до 4 вересня.

Проект, який набере найбільшу кількість голосів, отримає кошти на реалізацію з громадського бюджету Львівщини.

Проголосувати за проект
«Історично-пізнавальний еко-тур містами: Трускавець, Дрогобич, Борислав»
можна за посиланням: https://vgblv.pb.org.ua/projects/3?fbclid=IwAR2LT086wifgrhXqZkxRUhduxUj23I3lOfslo88K7Jb1o_UN5b6X5veLwpw

 

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012