2020-08-19 СУЧАСНИКИ ЗБЛИЗЬКА

0

СПЕЦВИПУСК

З НАГОДИ ЮВІЛЕЮ,
ЯКИЙ ВІДЗНАЧАЄ СЬОГОДНІ
НАДІЯ СКОТНА –
РЕКТОР ДРОГОБИЦЬКОГО
ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
імені ІВАНА ФРАНКА

На духовній та науковій ниві Надії Скотної щедро животворять повнотугі грона калини і чебрецю, які, наче пісня-провісниця із материнської колиски, одержимо вплітаються у зав’язь нового цвіту. Жити і трудитись в ім`я рідної землі, Вітчизни, плекати і виховувати молоде покоління — особлива радість і щастя на шляху з сонцесяйним обрієм.

З нагоди славного ювілею ректора Дрогобицького
Державного педагогічного університету
імені Івана Франка, активного громадського діяча
вітає від імені Дрогобицької міської ради, депутатського корпусу міський голова Тарас КУЧМА:

Нехай творче горіння, далекоглядність, житейська мудрість, великий досвід, — йдеться у привітанні, — й надалі послужать  у справі виховання еліти української нації, в науковій та  громадській діяльності.

***

Згадує
учасник спецвипуску
професор, засл. діяч науки і техніки України
Микола ЗИМОМРЯ:

… 1973 рік окреслював мрії. Тоді вона із золотою медаллю закінчила Лубенську середню школу № 1 й стала студенткою філософського факультету Київського державного університету імені Т.Г. Шевченка. В його стінах навчалася за фахом «Психологія» у відомих професорів Л. Марісової, Л. Бурлачука, В. Роменця, доцентів М. Вовчик-Блакитної, М. Корнєва, М. Алексєєвої. Радості не було межі, коли 1978-го здобула фах психолога, викладача психологічних дисциплін. Тоді й була скерована на роботу в Дрогобицький державний педагогічний інститут імені Івана Франка на кафедру психології. В 1979 – 1983 рр. навчалася в аспірантурі в столиці над Дніпром. В рідному Храмі науки імені Тараса Шевченка успішно захистила кандидатську дисертацію з вікової та педагогічної психології.

Навчально-виховний і науково-освітній Храм, якому в 1954 році було присвоєно ім’я Івана Франка, став для Надії Скотної школою професійного гарту: саме тут вона пройшла шлях від викладача до професора…

***

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012