2020-06-23 ЧИ З`ЯВИТЬСЯ У МАЛЬОВНИЧІЙ КАРПАТСЬКІЙ Л А С Т І В Ц І ОЗДОРОВЧО-ЛІКУВАЛЬНИЙ ПАНСІОНАТ ДЛЯ ЮНАКІВ МИРОТВОРЧИХ МІСІЙ, БІЙЦІВ СУЧАСНОЇ РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ ВІЙНИ НА СХОДІ?

0

УЧАСНИК РАДІОПРОГРАМИ
ВАСИЛЬ ДЕМКІВ –
господар експериментально-лікувальної пасіки «ПЛАЙ ДОВГОЛІТТЯ»,
директор деревообробного підприємства «ДІБРОВА»,
людина,
яка достойно могла б претендувати
на  п і д т р и м к у  держави
завдяки власним ідеям
та безкорисливому прикладу

Що являє собою
експериментально-лікувальна пасіка
Василя ДЕМКІВА
«ПЛАЙ ДОВГОЛІТТЯ»?

Завдяки чому
наші наймолодші « б р а т ч и к и »
можуть підняти людину на ноги?

Чи вміємо цінувати те,
що  п о р у ч ?

Василь ДЕМКІВ:

Свого часу нас відвідали араби з Лівану із делегацією з Австралії. Гості шукали найбільш підходяще місце для реабілітаційного центру, в якому могли б лікуватися юнаки, які брали участь в миротворчих загонах світу. Цій меті міг прислужитися сон на вуликах, в яких повітря чистіше ніж в операційній кімнаті, насичене випарами прополісу, пилку, перги, інших бджолиних продуктів.

Саме у цьому скрита тайна, яка відкриває можливість у найкоротший час оздоровлювати людину. Ось в таких умовах людський організм найбільш здатний накопичувати в собі енергетику та віддавати. Біополе бджолиної сім`ї споріднене з біополем людини. Про це маємо пам’ятати. Ось в чому бачиться перспектива унікальної сьогодні ЛАСТІВКИ, в якій оздоровчим центром міг би стати пансіонат, створений на базі нашої експериментально-лікувальної пасіки «Плай довголіття».   

***

С П Е Ц І А Л Ь Н  И Й   КАДР.

Делегація з Кракова під головуванням Тараса КУЧМИ та за участю керівника Дрогобицького водоканалу, депутата міськради Романа ШАГАЛИ побувала нещодавно на експериментально-лікувальній пасіці Василя ДЕМКІВА.

Можливо, хтось з поважних гостей, серед яких Пйотр Зєнтара — президент Краківського водоканалу, Павел Сендерек -віце-президент, Тадеуш Жаба — директор з виробництва чи ще хтось долучаться з часом, аби в чарівній  карпатській Ластівці  з ‘ я в и в с я   п а н с і о н а т   світового рівня. Хто-зна?!…

(Дивимося фото)

Радісний, доброзичливий настрій гостей-побратимів з Кракова
наче промовляє про це.

***

SPECJALNY KADR.

Delegacja z Krakowa   Piotr Ziętara, Paweł  Senderek, Tadeusz Żaba pod przewodnictwem Tarasa Kuczmy I za uczestnictwem kierownika Wodociãgów miasta Drohobycz, deputaty rady miasta, Romana Szahały, odwiedziła niedawno eksperymentalno-leczniczã pasiekę Wasyla Demkiwa. Możliwie, ktoś z poważnych gości z czasem się dołãczy do tego, by w pięknej Jaskółce w Karpatach powstał pencjonat światowej klasy.

(Patrzymy na zdjęcie)

Radosny, przyjaźny nasrój krakowian jakby o tym mówi.

***

Як контактувати
з гостем програми,
який готовий
подати руку допомоги
у першу-ліпшу хвилину?

(Контакт
у програмі)

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012