УЧИТЕЛЬ ДЛЯ УЧНІІВ, ЯК СОНЦЕ ДЛЯ ВСЕСВІТУ

 87843061_874208476334607_8304465385898377216_o

«Професія від Бога одна – Учитель. Всі інші – від учителя».
У цій фразі, мовленій класиком,  наче сфокусоване велике призначення педагога. І жодні обставини сучасного світу не можуть заперечити, що
школа – це пульс суспільства.

Ну, а такі педагоги, як п. Алла ШИЙОВИЧ – вчитель української мови та літератури, класний керівник 9-В класу Дрогобицького
ліцею ім. Богдана Лепкого – серце освітньої установи. Професіонал своєї справи, тактовна, справедлива, виважена людина, креативний, мудрий педагог, яка впроваджує найсучасніші методи викладання свого предмету.

Уроки Алли ШИЙОВИЧ – це справжні спектаклі та вікторини, турніри і брей-ринги, конференції та дослідження, де кожна деталь животворить, а учень з допомогою вчителя формується як творча особистість, проявляє задатки, які  раніше були не помітними.

Вміння мотивувати своїх учнів, розвивати в них логічне мислення, формувати цілеспрямованість, наполегливість – це одна з визначальних рис героїні нинішньої радіорозповіді.
Та найголовніше, п. Алла любить своїх вихованців, ж и в е  їхніми турботами і клопотами, радощами і мріями. Недаремне батьки учнів 9-В класу в листі до редакції пишуть: «Майбутнє наших дітей – в руках цього дивовижного, талановитого Учителя, в його золотім серці».

А приводом до того, аби сказати вдячне слово і в учнів, і у їхніх батьків у цей складний карантинний час, стала прекрасна іменна дата п. Алли ШИЙОВИЧ. Дата, яка свідчить про життєвий і професійний досвід, яскраво поєднаний з молодістю, активністю, бажанням творити нинішній день рідної країни, плекаючи її еліту! Тож, залишайтеся, п. Алло, і надалі такою ж цікавою, неповторною особистістю, чарівною, елегантною жінкою, і , звичайно ж, найулюбленішою, найдорожчою ВЧИТЕЛЬКОЮ!

 

Працю собі нелегку ви обрали.
Вона потребує сил і тривог.
Ви ж себе ніколи не шкодували,

Бо праця – це доля, яку Вам дав Бог.

 

А вчителем не кожен може бути,
Лиш той, у кого серце вміє говорити,

Хто вміє чути, окрилити, навчити і любити,

Тендітну душу ласкою зігріти.

 

Тож,
Від щирого серця бажаєм здоров’я,
Без нього немилі всі добрі діла.
В здоров’ї – багатство, радість і сила.

А більшого щастя у світі нема.

 

З любов’ю і повагою — 9-В клас Дрогобицького ліцею ім. Богдана Лепкого

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012