2014-12-12 ВАСИЛЬ ДЕМКІВ: ХАТИНА НА БДЖОЛАХ АБО ЛІКУВАЛЬНЕ БІОПОЛЕ БДЖІЛ

20141120-min

ЗАПИТУЙТЕ – ВІДПОВІДАЄМО

ВАСИЛЬ ДЕМКІВ – ІМПРЕСАРІО АПІТЕРАПІЇ.

ПРЯМИЙ  ЕФІР ЗА УЧАСТЮ ІНІЦІАТОРА НОВІТНЬОГО ПРОФІЛЮ У ГАЛУЗІ БІОЕНЕРГЕТИЧНОГО  ОЗДОРОВЛЕННЯ

Протягом останнього десятиріччя медична практика все частіше проявляє зацікавленість в продуктах бджолярства, як лікувальних засобах. В результаті сформувався новий лікувальний профіль – апітерапія. Просте застосування і доступність таких продуктів робить їх незамінимими у наш час, коли хімізація досягнула небачених масштабів і додаткове введення штучних ліків в організм людини сприяє його надмірній алергізації.

Наукою доведено, що апітерапевтичні продукти не шкідливі, оскільки бджоли інтуїтивно збирають тільки натуральні продукти.

20141120-01

Бог дав знаному пасічнику, непересічній особистості, як  стверджує сам Василь Демків, три таланти: інженера-будівельника, деревообробника та пасічника. Поєднавши їх, він створив справжнє диво – хатину на бджолах.  Ось так прославив карпатську бджолу на увесь світ! Це не вершина його творіння. Уже зараз п. Демків проектує вулик нового покоління, вулик майбутнього. Один – на 30 бджолосімей та 10 лікувальних ліжок, другий – на 60 бджолосімей та 20 лікувальних ліжок, і мріє створити у рідному краї оздоровчий комплекс на 120 осіб. У мальовничій Ластівці, що поблизу курортної Східниці, зможуть лікуватися люди з усієї України та закордону.

А наразі апітерапія, так би мовити, з перших рук.

ПРОПОЛІС, МАТКОВЕ МОЛОЧКО, ПИЛОК, БДЖОЛИНА ОТРУТА, БДЖОЛИНИЙ ВІСК, ПЕРГА, ПІДМОР, ВОГНІВКА, ЗАБРУС, ЛИЧИНКОВЕ МОЛОЧКО, ГОМОГЕНАТ – золоті чинники апітерапії, якими Василь Демків ділиться зі слухачами Дрогобицького регіонального радіо «Франкова земля».

20141120-04

                                  Прослухати   радіопередачу down-2

 

 

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012