2014-12-06 ОСОБИСТОСТІ ЗБЛИЗЬКА. ВИСОКА СТРУНА ЛЮБОВІ АНІЗІЇ ОНИЩАК

20141206-min

ПРОФ. МИХАЙЛО ШАЛАТА:

«ЗНАЮ СТИЛЬ АНІЗІЇ ОНИЩАК, ЇЇ ПОЧЕРК.  І ЦЕ, СПРАВДІ, ВИСОКИЙ РІВЕНЬ  УКРАЇНСЬКОЇ ПРОЗИ».

АНІЗІЯ ОНИЩАК:

«…І НІХТО НЕ ЧУВ І НЕ БАЧИВ, ЯК НАД УКРАЇНОЮ, НАД УБИТИМИ УКРАЇНЦЯМИ ТА РОСІЯНАМИ, РИДАЛА ДОЛЯ… І ВЖЕ ТОЧНО НІХТО НЕ ЗНАВ, ЯКУ ПОКАРУ НЕСЕ НЕБО ТИМ, ХТО СТІЛЬКИ ГОРЯ ПРИНІС НА ЗЕМЛЮ, ХТО ПРОЛИВ  МОРЕ КРОВІ, ХТО ЗІШТОВХНУВ У СТРАШНІЙ БИТВІ ДВА НАРОДИ… «

«МІЧЕНИЙ»

 

Понад 35 років Анізія ОНИЩАК віддала праці на ниві журналістики. Була переможцем програми-конкурсу з підтримки  регіональної та місцевої журналістики в Україні, який проводився Міжнародним фондом «Україна 3000″ спільно з Інститутом масової інформації та українською Асоціацією Видавців Періодичної Преси та Академією Української Преси, отримала Диплом та медаль Х Міжнародного конкурсу журналістів у номінації «Краща газетна публікація».

20141206-1

І ось нова сторінка у творчому житті талановитої журналістки – у видавництві «Посвіт» побачила світ книга оповідань та нарисів А. Онищак «Висока струна любові».

20141206-2

Шанувальники непересічного таланту п. Анізії вкотре відзначили, що новелістичне слово  письменниці захоплює своєю напругою, культурою, вишуканістю та елегантністю. Життєві будні героїв її оповідань розмальовані легко і колоритно. Кожна життєва ситуація – сторінка непростих людських доль.

                                  Прослухати   радіопередачу down-2

 

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012