2020-02-16 ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ-2020

1

НОВІ ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ЩОДО НАРАХУВАНЬ ЗА ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ

ЩО ЧЕКАЄ СПОЖИВАЧІВ?

ЧИ ЗРУШИТЬ КРИГА
З КІЛЬКОХ ПОПЕРЕДНІХ РОКІВ?

БОРГИ ЗА ТЕПЛО:
ДИНАМІКА
У РОБОЧИХ ЗВІТАХ

НА ЗАПИТАННЯ РЕДАКЦІЇ
ВІДПОВІДАЄ
Директор КП «ДРОГОБИЧТЕПЛОЕНЕРГО»
ІГОР ХОМ’ЯК

До відома споживачів
централізованого теплопостачання

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 24 грудня
2019 року №1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу» та рішення сесії Дрогобицької міської ради № 2199 від 28 січня 2020 року
КП «Дрогобичтеплоенерго» ДМР зменшено нарахування за теплопостачання споживачам категорії «населення» за грудень 2019 року в розмірі 18,8%, що буде відображено в платіжних документах за січень 2020 року. Подальші зміни розміру нарахувань будуть відображені в наступних платіжних документах.

***

З КОМЕНТАРЯ КЕРІВНИКА
фрагмент

Ігор ХОМЯК:

«Нас було зобов’язано в грудні місяці провести перерахунки начислень за теплопостачання     на користь споживачів. Ми наступним місяцем одразу не пред’являємо ці зниження, а через місяць. Тому що, наприклад, ми зараз перебуваємо в лютому, середина місяця, а ми ще не знаємо лютневої ціни на газ. Ось чому за січень проведемо перерахунки в лютому, а платіжки прийдуть в березні. За грудень люди вже отримали перерахунок, він складає в межах 19% у бік зменшення. Плата за січень також буде меншою, близько 15%, в лютому ж відсоток зниження проплати становитиме майже 20 відсотків.»

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012