2020-02-11 СХІДНИЙ ФРОНТ – РАДІО «ФРАНКОВА ЗЕМЛЯ»

0 (2)

ОЧИМА Й СЕРЦЕМ
НАШИХ АВТОРІВ

СЛІДАМИ ГАРЯЧОЇ ВІЙНИ
НЕПРОМИНАЛЬНІСТЬ

А В Т О Р С Ь К И Й
ПОГЛЯД ФРОНТОВОГО ЛІТОПИСЦЯ
ІГОРЯ ДАХА

П Р А В Д А
НА ВІДСТАНІ ДУШІ

ДЖЕРЕЛА
СНАГИ І МУЖНОСТІ

Відомий український журналіст і літератор, відданий волонтер, багатолітній автор,  творчий побратим дрогобицьких радіофранківців, наш багатолітній автор Ігор ДАХ, який в ці дні відзначив день народження, свого часу завітав до своїх колег з міста Франкової юності, вкотре зворушивши власним щедрим набутком. Ігор Дах подарував редакції нове видання своєї п’ятої книги «СЛІДАМИ ВІЙНИ».

Ця книга особлива, вона з  ф р о н т у .
В образах друзів-волонтерів  Андрія ДОБКА та Якова ШИНКАРЕНКА автор висвітлив роботу всіх українських та зарубіжних волонтерів, які, не шкодуючи ні сил, ні часу, ні фінансів, забезпечували армію, яка стала на захист своєї держави. Письменник та журналіст, акредитований в АТО та ООС, неодноразово долав разом з ними тисячі кілометрів зі Львова на східні терени, у прифронтові міста та села Донецької й Луганської областей.

В цій, як і в попередніх книгах Ігоря Даха, висвітлюються правдиві, побачені на власні очі факти з життя воїнів на передових рубежах оборони. Окремі сторінки присвячені мужнім бійцям, які є вихідцями із Галичини та Підкарпаття.

 

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012