2014-10-25 СОНЯЧНІ ЕПІЗОДИ МАРІЇ МОМОТ

momot_min

СОНЯЧНІ ЕПІЗОДИ МАРІЇ МОМОТ

БЕЗПЕРЕРВНА НИТКА МОЛОДИХ УКРАЇНСЬКИХ ВЧЕНИХ

 А ДУША, НЕНАЧА КАМІНЬ, 

БІЛА-БІЛА.

А ВЕСНА З НЕБЕС

ПЛИВЛА Й РАДІЛА…

Випускниця Дрогобицької гімназії. Скоріш – дві випускниці: Марія МОМОТ та Анна-Наталя ТАРНАВСЬКА. Сестри. Згодом студентки та аспірантки Київського національного університету внутрішніх справ України. Нині обидві – титуловані дрогобичанки. Кандидати юридичних наук, викладачі Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка.

 momot_2

Марія – нотаріус. Креативна, знаюча, мисляча особистість. Вперше запропонувала авторське визначення справедливості як  комплексного  філософсько-правового концепту, що характеризує гармонію правових цінностей, яка відображає реальну рівність громадян у правах і свободах, організацію та функціонування суспільства і держави у правових засадах.

 momot_3

Високий дух приналежності до рідної землі, її споконвічних проблем, протиріч і участі самої особи у соціальному та правовому просторі стали своєрідним стимулом для Анни-Наталії Тарнавської, яка натхненно дослідила тему про статусно-ролеву диференціацію у праві як прояв соціальної стратифікації.

 momot_4

Жовтень – іменний місяць для Марії Момот, яка, як і Анна-Наталя, повертаючись поглядом у ще зовсім недавні весни, згадує про незабутні роки студентського неспокою і щемливі зустрічі з прихильниками прекрасного на Київських подіумах.

                                  Прослухати   радіопередачу down-2

 

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012