2019-10-02 РОБОЧА ЗУСТРІЧ У ДРОГОБИЦЬКІЙ РАТУШІ З НАРОДНИМ ДЕПУТАТОМ УКРАЇНИ ОРЕСТОМ САЛАМАХОЮ

1

К Л Ю Ч О В І  Д І А Л О Г И
про найсуттєвіше
на сьогодні
і на завтрашній день

***

Дрогобич,
міська Ратуша

Наприкінці вересня ц.р. відбулася перша робоча зустріч керівництва міста з новообраним народним депутатом України від Дрогобиччини
Орестом САЛАМАХОЮ.

У зустрічі взяли участь перший заступник міського голови Ігор ГЕРМАН,
заступник міського голови Василь КАЧМАР,
керівники структурних підрозділів ДМР освітнього, медичного та господарського напрямів, депутати міської ради.

Йшлося про те, як надалі можна спільно вирішувати проблемні питання у Дрогобичі. На першому плані стояли питання про недофінансування з держбюджету галузей освіти та охорони здоров`я, необхідність будівництва об`їзної дороги, можливість співпраці з одним із полігонів для тимчасового вивезення твердих побутових відходів з міста і стан житлового фонду у Дрогобичі.

Ігор ГЕРМАН
Перший заступник міського голови Дрогобич:

«Через те, що у Дрогобичі немає об`їзної дороги, увесь важковаговий транспорт рухається центральними вулицями міста, руйнує їх. Тому будівництво об`їзної дороги зі сторони Стрия на Самбір є наразі потрібним кроком. Для цього виготовлено проєктно-кошторисну документацію, проведено експертизу. Однак для будівництва дороги необхідна значна сума коштів, яку, в силу того, що міський бюджет не в змозі взяти на себе таке навантаження, необхідно залучити з держбюджету.  Тоді об’їзду дорогу можна б з`єднати з прикордонним шляхом до Нижанкович».

Василь КАЧМАР
заступник міського голови:

«На сьогодні у нас немає проблем з наданням медичних послуг на первинному рівні, зараз сімейні лікарі отримують доволі високу у медичній сфері заробітну плату. Однак у медичних працівників вторинного рівня в цій справі маємо затруднення. Тут сподіваємося на поліпшення ситуації.»

Під  час зустрічі порушено і питання стану житлового фонду у Дрогобичі. Директор департаменту міського господарства Роман МОСКАЛИК наголосив: у Дрогобичі понад 50 старих будинків, які потребують посиленої уваги влади.

***

ВІД РЕДАКЦІЇ

 Цілий спектр проблем, розв’язання яких не є в компетенції органів місцевого самоврядування, порушили дрогобицькі посадовці перед народним депутатом від Дрогобиччини Орестом САЛАМАХОЮ.
Залишається сподіватися, що нардеп донесе почуте до своїх колег, зокрема, бюджетного комітету, членом якого є, а також до найбільшої у парламенті фракції «Слуга народу». 

 Центральна влада декларує прагнення щодо суттєвих змін у суспільстві.
Свої насущні вимоги представили цього дня учасники ділової зустрічі у міській Ратуші народному депутатові України від Дрогобиччини Оресту САЛАМАСІ.

 

 

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012