ЮВІЛЕЇ

f5c6b8b3814bacdb26d948172c75ed6b

Михайло КІСЕЛИЧНИК

директор Трускавецького
палацу культури ім. Т.Г.Шевченка
у ювілейному осяянні

Михайло Миколайович КІСЕЛИЧНИК –
знакова постать у Франковому Підгір’ї.

Так вже й судилося, аби цей поставний чоловік з харизмою мудреця і філософа, з ознакою думаючого, патріотичного, відданого справі чоловіка упродовж 26 років надійно захищав усі творчі проекти рідного Палацу із Шевченковим іменем.

Ось як пише рідний колектив на адресу свого керівника:

«Протягом усіх років Ви, шановний наш Директоре,  усе робили для того, аби Палац культури ім. Т.Г.Шевченка у курортному місті став одним із найпотужніших установ краю. Ви отримали визнання і повагу не тільки від колег, а й багатьох творчих особистостей і колективів України, Білорусії, Молдови, Росії, Польщі, Канади. Держава гідно оцінила Ваш внесок у мистецько-культурну скарбницю, Вам присвоєне Почесне звання Заслужений працівник культури України.

Ви ж-бо чуйний і турботливий керівник, люблячий батько і найкращий дідусь! А ще Ви завжди в епіцентрі подій, до Вас приходять за порадою, допомогою, адже упродовж п’яти скликань Ви є депутатом Трускавецької міської ради. Це знаковий (рекордний!) приклад в історії депутатства…»

***

Редакція Дрогобицького раді щиро приєднується до високих побажань пану Михайлу КІСЕЛИЧНИКУ, який є багатолітнім автором «Франкової землі», у якого серце б’ється в унісон з часом, з диханням і процвітанням рідної землі.

З роси і води Вам
На многії, многії літа

Дорогий Ювіляре!

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012