2019-06-28 З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ, ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ! ДОРОГІ УКРАЇНЦІ І ГОСТІ!

1 (2)

ГОЛОВНИЙ ОБЕРІГ ДЕМОКРАТІЇ,
ҐАРАНТ НЕЗАЛЕЖНОСТІ І СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

27 червня, 2019.
10:00.
Дрогобицька міська рада.

На початку LIV сесії міськради до депутатів, представників громадськості звернувся Дрогобицький міський голова Тарас КУЧМА:

«День Конституції – це день законності України. Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров’я, честі й гідності, недоторканності та безпеки.»

***

27 червня, 2019.
14:00
Центральна міська бібліотека імені В. Чорновола.
Круглий стіл з нагоди Дня Конституції України.

***

27 червня, 2019.
10:00.
Центральна районна бібліотека.

Перегляд документального фільму “Історія української конституції”. Відтак заступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас зробив короткий екскурс в історію українського конституційного процесу, зупинився на сьогоденні Конституції України, її значенні у збереженні Української державності.

***

27 червня, 2019.
15:00.
Дрогобицький районний Народний дім.

ТЕ
ПРО ЩО НЕ ТРЕБА ЗАБУВАТИ

У День непроминального для українського народу свята – Дня Конституції – ми ще і ще раз звертаємо увагу на те, що Основний закон держави закріплює незалежність нашої країни, в якій життя, здоров’я та безпека людини, її честь та гідність є найвищою соціальною цінністю. Тому усі зусилля влади мають бути скеровані  на дотримання конституційних прав та свобод конкретної людини!

Заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності – покладено не одне життя українських патріотів

P. S.

Сьогодні, 28 червня, у Народному домі імені Івана Франка (вул. І. Франка, 20) о 19:00 відбудеться концерт колективу Луганської обласної філармонії — гурту «БеZМеЖ», у рамках проекту «Вільні люди, вільна земля».

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012