2019-06-14 У неділю – День медичного працівника.

 23131

Людина, як сонячна хвилина, сприймається цілісно. І її внутрішні якості, як і професійні ознаки – в одному гроні, сказати б, у зеленодайному дереві. Бо все, що тягнеться від землі до неба – від нашої людської суті, сподівань, до яких кожен прагне по-своєму.

В переддень свята медичного працівника редакція представляє три лаконічних портрети. Три образки з акцентом на професію.

 * * * 

Образок перший.

Дрогобицька міська лікарня № 1.
Вул. Шептицького, 9.

Перший поверх. Відділення кардіології.

Марія ТИДАШ – завідувачка відділенням.

У медицину п. Марія прийшла, як на сповідь із собою. Спливав час, і все найкраще уписувалося у власний досвід, який сьогодні став надбанням, заслужив на те, аби з вдячністю переймали його інші. Марія Михайлівна бачить все із середини, з клітин, які узгоджуються із  С Е Р Ц Е М. Близька і рідна в колективі. Бути пліч-о-пліч з колегами – це здоровий стукіт серця.

 * * *

Образок другий.

Дрогобицька міська лікарня № 1.
Вул. Шептицького, 9.

Другий поверх. Відділення неврології.

Тетяна ДРУЖИНІНА – завідувачка відділенням.

Це так близько від нашої думки, спонук, що йдуть ніби з першого поверху до другого, шукаючи притулку у тому місці, де животворить людська думка, де вчиться розмовляти нерв з нервом, судина із судиною. Спробуйте поспілкуватися із Тетяною Аркадіївною, — і призабудете, що тут звичайне відділення.  Все нагадує достойну неврологічну клініку. Фаховість, ерудиція, найтонші, часом невидимі, але відчутні ситуативні відтінки вписуються, наче блискавка, у точний лікарський діагноз.

Такі вони, очільниці двох вельми серйозних відділень, де триває щохвилинна боротьба за людське життя.

* * *

Образок третій.

Трускавець.
ГСК «Дніпро-Бескид».
Вул. Дрогобицька, 33.

Любов НАНІВСЬКА уособлює ланку середніх медичних працівників. Це теж висота (коли ж йдеться про справжніх фахівців!).  Хотілося б сказати вужче навколо своєрідної середньої ланки, де зорієнтовані вектори усіх, усіх поверхів.

Любов вміє дорожити благословенним іменем своєї професії, плечем колег і друзів. Відтак, з’єднавши усе разом, безкорисливо віддає збережене тепло людям.

Любов Нанівська наче підкреслює, що світла для кожного ніколи не забракне.

* * *

Три образки. Три обличчя. То наша дійсність.
Наш сьогоднішній і завтрашній земний день!

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012