2019-05-23 «Країна Франкіана»-2019

1

20 травня,
Дрогобицький державний педагогічний університет
імені Івана Франка
з урочистого відкриття VІІ літературно-мистецької академії «Країна Франкіана»

20.05-29.05.2019. Традиційно «Країна Франкіани» запросила на усі дев’ять днів дрогобичан, гостей  з України та зарубіжжя до міста, в якому проходила юність майбутнього генія, на цілу низку розмаїтих тематичних заходів, завдання яких популяризувати та відкривати нові шляхи до глибшого пізнання постаті одного з найславетніших синів нації, світоча українського письменства, вченого, громадсько-політичного діяча, провідника національного відродження України  Івана Франка.

У перший прем’єрний день на відкритті знакового Каменяревого тижня виступили ректор Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Надія СКОТНА та міський голова Дрогобича Тарас КУЧМА. Йшлося про те, що цьогорічна «Країна Франкіана» – по-особливому важлива і незвичайна, адже вперше впродовж двох днів, 25-26 травня, дійство проходитиме у столиці України, де Дрогобич у межах Днів Києва, презентуватиметься, як батьківщина Івана Франка.

Серед почесних гостей “Країни Франкіани” лауреат Міжнародної премії імені Івана Франка 2018 року у номінації “за вагомі здобутки (досягнення) у галузі україністики” – доктор філологічних наук, дійсний член Наукового товариства імені Шевченка, професор Українського католицького університету (Львів) і Українського вільного університету (Мюнхен), завідувач кафедри філології Українського католицького університету – Ярослава МЕЛЬНИК.

Літературно-мистецька академія «Країна Франкіана» триватиме до 29 травня.

***

Доктор  філологічних наук, професор, франкознавець
Галина САБАТ
представляє інформаційну хроніку
щоденного перебігу літературно-мистецької академії
«КРАЇНА ФРАНКІАНА»

***

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012