2019-05-20 СКРИПКОВЕ МИСТЕЦТВО У ЖИТТІ НАТАЛІЇ КНИШ

1

РЕЙТИНГ У ФЕЙСБУЦІ

ІМЕННІ ТРАВНЕВІ БАРВИ
для
НАТАЛІЇ КНИШ

Час, як найкращий провидець, передбачує перебіг найбільш значимих епізодів нашої земної долі. Ніхто, крім Всевишнього, не вгадає, як світитиме сонце завтра. Зате деякі орієнтири мусять жити з нами. Кожного з нас наділено з небес доброю місією – бути активним і спостережливим у суєтливому житті двадцять першого століття.

2

КЛЮЧОВИЙ РЯДОК З ОБРІЮ ДНЯ
За результатами рейтингу, проведеного в соціальній мережі Facebook, Наталія Книш стала лідером на сторінках телепростору. 3500 своєрідних «входжень» за участю пані Наталії означено в Фейсбуці.

Відгуки та особиста реакція на сучасні події –
суспільна позиція Наталії КНИШ

***

ЗНАЙОМИМОСЬ!

Наталія КНИШ – завідувач відділом струнно-смичкових інструментів Дрогобицької музичної школи №1 (директор – випускник цього навчального закладу – Роман ЯВОРСЬКИЙ).

Музика – то стан душі, над яким не владарює час. Музика роз’ятрує душу до клітин!

      Ну, як же інакше можна сказати про почуття, які з’являються у серці,як роса при сонцю. Це Слово про людину, яка вже багато років трудиться у царині музики – Наталію Книш. Наталія Миколаївна виховала цілу плеяду молодих виконавців, які нині у багатьох найкращих залах України та зарубіжжя збагачують славні традиції музичного мистецтва, започатковані талановитим попереднім директором Романом ЯЦЮШКОМ. Ті, що навіть не стали професійними музикантами, навчилися цінувати прекрасне, без чого сумною була б Великодня Пасха чи Різдвяна кутя. Послухайте скрипку і ви, шановні друзі, переконаєтеся, що без її божественної мови світ не міг би бути таким благословенним, яким він є.  

Щиро радіє Наталія Книш успіхам колег, вихованці яких беруть активну участь у конкурсах, фестивалях різних рівнів, збагачують досвід своєї рідної школи як однієї із кращих музичних закладів Франкового краю.

***

Ця травнева пора, як і сама музика, особлива для Наталі Миколаївни Книш, адже в ці дні відзначає вона день народження. Воно, як квітка навесні, по-справжньому радує душу, коли мають досягають успіхів вихованці. Тоді і Наталія Миколаївна, і її колеги бачать: труд пройшов не даремно.

Від редакції

Сердечно здоровимо Наталію Миколаївну з іменним травнем.

Щастя, звершення найкращих сподівань
в ім’я торжества  М У З И К И ,
благословенної радості у житті.

Радіофранківці

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012