2019-05-17 БУДУЄМО УКРАЇНУ РАЗОМ

1

Спецвипуск,
присвячений волонтерам,
які в різних куточках України об’єднують активну молодь
заради підтримки соціально незахищених родин

Учасник програми -
координатор волонтерських таборів
ОЛЕКСІЙ ЛАВРИНЕНКО

ЗАСПІВ ДО ТЕМИ
Олексій ЛАВРИНЕНКО:

«Будуємо Україну Разом (БУР) – це волонтерський табір, який через спільну працю об’єднує активну молодь, виховує в ній соціальну відповідальність та розвиває локальні громади у різних куточках України. Діяльність проекту почалася з м. Краматорськ, де в 2014 ми відновили 25 квартир, що були зруйновані під обстрілами. З того часу, ми провели 42 табори, в яких взяло участь 2072 волонтери. Разом з ними БУР допоміг відремонтувати домівки 170-м сім’ям та створив 12 молодіжних платформ по всій Україні. Основним фокусом роботи на волонтерському таборі є допомога соціально незахищеним сім’ям з облаштування їхніх помешкань.»

ДОВІДКА

У Дрогобичі БУР допомагає у створенні Молодіжного простору,
за адресою: вул. Осмомисла, 10.

ДВА ЕПІЗОДИ
З   Д Р О Г О Б И Ц Ь К О Г О  ЖИТТЯ

Епізод перший

Мамі Руслані з її дев’ятирічним  синочком Богодаром, який є повністю паралізований через ДЦП допоможуть з ремонтом. Після народження хлопчика жінку покинув чоловік, один за одним померли батьки та бабуся. Жінка залишилась з сином одна. Вона не падає духом. Попри власні проблеми зі здоров’ям вона робить все можливе, щоб утримувати дім в порядку.

Епізод другий

Допоможуть з ремонтом багатодітній сім’ї, в якій тато Андрій виховує шестеро діточок Богданчика (3 р.), Надійку (6 р.), Славу (8 р.), Ірину (9 р.), Олежика (11 р.), Марусю (15 р.). Живуть разом з бабусею і дідусем. Старша донечка часом кличе мамою бабусю Таню. Батько зараз служить у зоні бойових дій на Сході України. Рідна мати не живе з сім’єю і позбавлена батьківських прав.

ВІД РЕДАКЦІЇ

Програма вийшла у світ
за підтримки
КЕРІВНИКА ДРОГОБИЦЬКОГО МІСЬКОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ
Оксана МАТЧИШИН,
активного автора «Франкової землі»,
ініціатора численних заходів,
спрямованих на підтримку соціально незахищених сімей, потребуючих дітей.

 

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012