2019-05-15 У Дрогобичі інспектуватимуть недобросовісних користувачів земельних ділянок, які без законних на це підстав користуються міською землею.

1

Керуючий справами виконкому Дрогобицької міської ради Володимир КОЦЮБА доручив відділу оренди та приватизації комунального майна провести роботу з недобросовісними користувачами земельних ділянок у місті.

З відповідним дорученням заступник міського голови Дрогобича Володимир Коцюба звернувся до керівництва відділу оренди та приватизації комунального майна ДМР. Про це йшлося у виступі п. Коцюби на черговій понеділковій щотижневій нараді з керівниками структурних підрозділів, комунальних підприємств та держустанов Дрогобича.

Як наголосив посадовець, відповідне обстеження необхідно провести у зв’язку із значним недоотриманням доходів Дрогобицькою міською радою у вигляді орендної плати за фактичне користування земельними ділянками.

Обстеження земельних ділянок користувачів-боржників проведуть шляхом обміру із залученням ліцензованої організації. Після цього буде складено відповідні акти для подальшої претензійно-позовної роботи.

Як повідомило керівництво відділу оренди та приватизації комунального майна, у травні заплановано обстеження дев’яти таких об’єктів.

***

Від редакції.
У подальших випусках
повідомимо інтернет-користувачів
про результати запланованого обстеження
та про те, які вживаються заходи проти недобросовісних користувачів земельних ділянок у місті. 

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012