2019-05-13 ЗІ СВІТЛИМ ПОГЛЯДОМ У ЗАВТРАШНІЙ ДЕНЬ

best

ЮВІЛЕЙ ВАСИЛЯ ЛУЖЕЦЬКОГО

Чудовий нинішній травневий  день директор Меденицького професійного ліцею,  кандидат технічних наук, доцент, і просто,  поважна, ділова, ініціативна людина Василь Лужецький зустрічає у розквіті твочих і життєвих сил. На календарі долі цього талановитого, інтелігентного чоловіка – ювілейна дата, яка свідчить про міцний, надійний сплав молодості, досвіду, енергії. А, значить, ще є вершини, до яких підніматиметься Василь Степанович впевнено і наполегливо.

 У цьому твердо переконаний колектив Меденицького ліцею. У вітальному листі Ваших колег, Василю Степановичу,  з приємністю читаємо про Вас, як про умілого керівника, талановитого науковця, який по праву може пишатися власним духовним та інтелектуальним потенціалом, успіхами та досягненнями, які так яскраво відображені у вашому життєвому літописі.

 З Вашим приходом на відповідальний пост директора ліцею відбулось чимало позитивних змін. Студентське життя активізувалось, набуло нових форм і змісту. Навчатися у Меденицькому освітньому закладі стало престижно. Різноманітні акції, приурочені пам’ятним датам, тематичні свята, участь у форумі професійної освіти, зональні спортивні змагання, — ці, і не лише, виховні та навчальні заходи, що отримали в ліцеї постійну прописку,  сприяють всебічному розвитку молоді, її осмисленому погляду на повнокровне, цікаве життя. За кожним таким успіхом – часточка Вашої праці. За Вами звіряє свої професійні кроки педагогічний колектив.

 Тож, Ваші колеги-однодумці безмежно вдячні за щоденний самовідданий труд, за відкрите серце і повсякчасну турботу про майбутнє ліцею. А в травневий ювілейний час колектив бажає Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, оптимізму, невичерпної енергії, невпинного руху вперед. Нехай в усіх починаннях Вас супроводжують розуміння і підтримка з боку близьких та рідних, колег та друзів, а професійна діяльність неодмінно буде сповнена творчими перемогами. Бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день!

                        З повагою, колектив Меденицького ліцею

 

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012