2019-04-22 ІМЕННИКИ КВІТНЯ-2019

196

ПРАЦЯ,
РАДІСТЬ
І ЛЮБОВ
СОНЦЕ ПОВЕРТАЄ!

ВІТАЛІЙ СВИРИД СПІВАЄ
ДЛЯ ОКСАНИ СТЕПАНЧАК

main

Оксана СТЕПАНЧАК – педагог СШ №17.

Вчительська місія у цієї миловитої жінки особлива, бо ж викладає школярам дисципліну з трудового навчання. Як-не-як, а сформувати в учнів навики суспільно-корисної праці – справа, яка позначена життям.

І листок календаря, і вдячні погляди  друзів, вихованців вкотре нагадали Оксані Михайлівні, що день народження, наче небесні вербові гілочки, горняться до душі, ніби нагадуючи, що час втікає, а ми (кожен по-своєму!) біжимо за ним. Ви ж знаєте, як не загубитись у часі, пані Оксано. Тож з іменним святом Вас, із золотим квітнем!

Нехай день народження залишатиметься довго Вашим оберегом. Бо з тієї висоти краще видно сонце, небеса і всіх тих, хто поруч з тобою.

Весна по-справжньому входить у свої права. Ото ж і пісня, яка, сподіваємося, принесе поважній іменинниці – Оксані Степанчак  світлу нотку радості, зливатиметься із осяянням квітневого золотого сонця, з яким легше жити, працювати, чекати щасливого завтрашнього дня. Слухайте, Оксано Степанчак пісню-подарунок «Без сонця в’яне цвіт», створену на радіо «Франкова земля». Твір у виконанні Заслуженого артиста України Віталія Свирида звучить з нагоди Вашого дня народження, шановна імениннице.

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012