2019-04-20 II ТУР ВИБОРІВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

1

ОБИРАЄМО МАЙБУТНЄ НАШОЇ ДЕРЖАВИ !

Дорогі мешканці Франкового краю! Шановні виборці!

У неділю, 21 квітня відбудеться повторне голосування з чергових виборів Президента України. Голосування відбуватиметься з 8 до 20 години. Участь у голосуванні можуть взяти всі повнолітні громадяни України, котрі є виборцями відповідно до конституції України. На цей раз у виборчому бюлетені буде тільки два кандидати – ПОРОШЕНКО Петро Олексійович та ЗЕЛЕНСЬКИЙ Володимир Олександрович.

Богдан НИКОЛАЇШИН:
Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Дрогобицької міської ради, голова Дрогобицької організації комітету виборців України,
кандидат наук з державного управління:
Закликаємо Вас взяти активну участь у цих виборах, адже вони є доленосними для нашої країни та для кожного з нас.

Звертаємо Вашу увагу на те, що у випадку наявності певних неточностей, помилок у списку виборців – це не є перешкодою для видачі Вам виборчого бюлетеня. Підставою для реалізації виборцем свого права участі у виборах є наявність документа, який підтверджує особу та громадянство України –  п а с п о р т !

Якщо у вас виникли  труднощі з отриманням бюлетеня чи з’явились інші непередбачувані проблеми,  скористайтесь консультацією відділу ведення державного реєстру виборців за телефонами (03244) 3-98-21; 2-23-00.

Відділ ведення Державного реєстру
виборців Дрогобицької міської ради

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012