2019-04-10 ЯК Ж И В Е Т Ь С Я ТОБІ, УКРАЇНО? ЯКИМ БУДЕ М А Й Б У Т Н І Й ТВІЙ ДЕНЬ?

456465

ТЕМА ДНЯ:
ДРУГИЙ ТУР ПРЕЗИДЕНТСЬКИХ ВИБОРІВ

У СТУДІЇ СУСПІЛЬНО-ПОЛІТИЧНОГО МОВЛЕННЯ
ДЕКАН ДРОГОБИЦЬКИЙ
ОТЕЦЬ ІВАН ПАНЬКІВ,
ГОЛОВА ДРОГОБИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
МИХАЙЛО СІКОРА,
ПРОФЕСОР, ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ
МИКОЛА ЗИМОМРЯ

«МОЛИТВА  ЛОМИТЬ  ЗАЛІЗО»
кардинал УГКЦ
Іван ЛЮБАЧІВСЬКИЙ

Михайло СІКОРА:

«Ми повинні голосувати не стільки за особистості, як за Україну, її майбутнє, за те, щоб закінчилася війна, щоб український народ був господарем на рідній землі, а не прислуговував у світах.

Будьмо відповідальні перед пам’яттю наших предків, які поклали на олтар служіння рідній державі власні життя, рівно ж пам’ятаймо, що обираємо майбутнє для своїх дітей і внуків!»

***

о. Іван ПАНЬКІВ:

«Перед нами два вибори: добро і зло, життя і смерть. Вибираймо життя! А щоб вибрати життя, треба почути голос Божий у своєму серці. Пророк Ісая каже: «Не надійтеся на князів чоловічих, в них немає спасіння. Спасіння є у Бозі. Бог сотворив людину вільною і розумною». Тому з Господньою опікою розбудовуймо рідну країну – незалежною , демократичною, суверенною».

***

Микола ЗИМОМРЯ:

«Думаймо нині щомиті про долю рідної країни і кожного її мешканця. Питання те постає гострим у злободенності своїй. Часом доводиться чути: «Стати на ті ж граблі»; «Солодкі кайдани»; «По приколу». І не задумуємося над їхньою сутністю. Бо ж хіба кайдани можуть бути солодкими?

Перед голосуванням хай кожен згадає жертви на вівтарі українського народу – жертви голодоморів, великих і малих воєнних лихоліть, сибірського ГУЛАГу, Небесної Сотні, буремного Сходу…»

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012