2019-04-03 Дрогобич став першим містом в Україні, де за рішенням сесії міської ради у 1990 році зі шпилю Ратуші було демонтовано тодішній червоно-синій прапор УРСР з підняттям синьо-жовтого Національного знамена.

3

П А М ` Я Т А Й М О  !

Рядок з історії

29 років тому над Вежею Дрогобицької Ратуші замайорів синьо-жовтий –стяг. Дрогобичани провели національно-патріотичний флешмоб

Патріотичний Дрогобич дав поштовх іншим містам України – йти всупереч  номенклатурним законам, аби Україна стала вільною, незалежною та неподільною державою.

2 квітня, 2019
Центральна площа Дрогобича
Урочистості з нагоди 29-річниці підняття синьо-жовтого стягу над Вежею Дрогобицької Ратуші.

До громади міста звертаються міський голова Дрогобича сьомого демократичного скликання Тарас КУЧМА та першого демократичного скликання Мирослав ГЛУБІШ.

Депутати першого демократичного скликання на чолі з тодішнім міським головою Мирославом Глубішем та учасники Дрогобицького осередку Національної скаутської організації України «Пласт» спільно з міським головою Тарасом Кучмою запустили у небо синьо-жовтий стяг із синьо-жовтими кульками.

Завершився захід виконанням Державного Гімну України.

Напередодні загальноміських урочистостей керівництво міста та депутати міської ради різних скликань спільно з дрогобичанами молились за мир та спокій в Україні у храмі святих Апостолів Петра і Павла УГКЦ.

***

На урочистому загальноміському віче  02 квітня 2019 року за ініціативою депутатів першого демократичного скликання Дрогобицької міської Ради прийнято   З В Е Р Н Е Н Н Я до кожного свідомого українця !

Шановні українці!

         Ми, депутати першого демократичного скликання Дрогобицької міської Ради, звертаємось до вас у час, коли для Української Держави нависла загроза не тільки зміни чи загальмування курсу європейської інтеграції та вступу її до НАТО, але й втрата самої державності.

         Закликаємо кожного свідомого українця взяти участь у другому турі виборів Президента України і обрати особу, яка гарантовано забезпечить існування Української Суверенної Держави та забезпечить неухильний рух в НАТО та ЄС започаткований на Майдані в 2014 році.

Слава Україні!!!!

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012