2019-03-12 ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР УКРАЇНА-ПОЛЬЩА: ДРОГОБИЧ-ВАРШАВА

1

СПОРТИВНИЙ КОМЕНТАТОР
РАДІО «ФРАНКОВА ЗЕМЛЯ» (кінець 80-тих – поч. 90-тих рр.)
ОЛЕКСАНДР ТЕРЕЩЕНКО
ГІСТЬ РЕДАКЦІЇ

КУДИ Ж СЬОГОДНІ
ПРИВЕЛИ
 ОЛЕКСАНДРА
ШЛЯХИ-ДОРОГИ?

НИНІ О. ТЕРЕЩЕНКО –
ЗНАНИЙ У ЄВРОПІ
БІЗНЕС-ТРЕНЕР, КОНСУЛЬТАНТ-ПСИХОЛОГ,
МЕШКАЄ У ВАРШАВІ,
КЕРІВНИК ТУТЕШНЬОГО ЦЕНТРУ
З  ЕФЕКТИВНОЇ КОМУНІКАЦІЇ

ОРІЄНТИРИ  ГОСТЯ:

ВІК — ТЯГАР АБО ДОСЯГНЕННЯ;

РЕСУРСИ, ПРО ЯКІ МИ НЕ ЗНАЄМО. ЯК РОЗПОЧАТИ
ВСЕ СПОЧАТКУ?

ПСИХОЛОГІЯ І ПСИХОСОМАТИКА У ДИТЯЧОМУ
І ДОРОСЛОМУ ЖИТТІ
;

КОУЧ ЯК СТИЛЬ УПРАВЛІННЯ

ОЛЕКСАНДР ТЕРЕЩЕНКО:

Будучи бізнес-тренером зі ступенем МВА, консультантом з формування та навчання команд, сертифікованим сімейним психологом, мені доводилося та доводиться спілкуватися з великою кількістю людей.  Пізнаючи їх долі, історії розвитку підприємств у всіх куточках Землі, з впевненістю можу сказати, що від рівня спілкування, якості комунікації залежить дуже багато. Як у особистому житті, так і в бізнесі.

         Питанню якісної взаємодії, на жаль, приділяємо зовсім мало уваги. В результаті  розпадаються сім’ї, колективи, банкротують підприємства.
З 1986 року я був на викладацький роботі у педагогічному університеті.   А з 1993 року – у бізнесі. Почав з продовольчого магазину. Далі була успішна зовньоекономічна діяльність з кампаніями Польщі та Чехії. Мені тоді було 33 роки! Я дуже пишався цим! Багато пізнав і побачив за ці роки.

         З радістю можу сказати, що всі ці роки я продовжував навчатися. У 2009 році перейшов на тренерську та консультаційну роботу. Сотні тренінгів і майстер-класів, участь у Конференціях, тисячі консультацій дозволяють стверджувати, що Центр Ефективної Комунікації – це досягнення багаторічної праці і досвіду в сфері людських відносин, бізнесу та управління.

         Ідея створення Центру Ефективної Комунікації виникла відразу після переїзду моєї сім’ї з Одеси до Варшави.
         Розуміючи необхідність інтегрування фахівців медицини, торгівлі, промисловості з України та інших країн у європейські стандарти цінностей, стилю праці та й управління бізнесу, пропонуємо з нашою допомогою проведення тематичних конференцій, виставок, майстер-класів. Цей напрямок дозволить ефективно взаємодіяти колегам по обидві сторони кордону, створювати міцні ділові, людські контакти.
Вважаю важливим та потрібним навчати та консультувати керівників та власників фірм, підприємств, які зіткнулися з труднощами ведення бізнесу, як у Польщі, так і в Європі в цілому.

         Центр Ефективної Комунікації стане вашим Товаришем, Помічником, Консультантом, тим місцем, де ви знайдете відповіді на всі питання вашого життя! Сподіваємося, що спецвипуск в редакційному інтернет-просторі «Франкової землі» спонукає нас та українську сторону до дієвих, спільних проектів в царині прогресивного європейського вибору.

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012