2019-02-12 11 ЛЮТОГО ЛІДЕР ВО «БАТЬКІВЩИНА» ЮЛІЯ ТИМОШЕНКО ПОБУВАЛА НА ДРОГОБИЧЧИНІ

1

ГОЛОВНІ СМИСЛИ
ГОЛОВИ  ВО «БАТЬКІВЩИНА»:

ПОВЕРНУТИ МИР В УКРАЇНУ;

ДОНБАС — це Україна;

Будуймо країну для своїх дітей та внуків.

11 лютого кандидат в Президенти України Юлія ТИМОШЕНКО завітала у Дрогобич, аби особисто представити виборцям новий курс розвитку країни. Свій виступ політик розпочала із найголовнішого питання – як повернути мир в Україну? А разом з ним і анексований Крим, і зруйнований Донбас. На думку Юлії Тимошенко, треба негайно припинити бізнес «на крові», коли до армії постачаються непотрібні товари, діють завищені ціни, списуються державні кошти. Лише потужна армія, відмова від Мінського формату переговорів, вважає політик, вступ України в НАТО, повернення до Будапештського меморандуму  дозволять наблизити країну до миру.

- Нам потрібно не лише повернути окуповані території Криму та Донбасу, а й притягнути Росію як державу-окупанта до відповідальності, відшкодувати збитки, яких зазнала наша країна, — переконана лідер ВО «Батьківщина».

Для реалізації стратегії миру та безпеки Юлія Тимошенко та її команда створили Воєнний кабінет, що об’єднав найкращі інтелектуальні сили: офіцерів, які пройшли фронт.

Не оминула увагою Ю. Тимошенко і церковні питання.
Шлях об`єднання необхідно продовжувати. Потрібна Єдина Українська Помісна Церква, наша українська патріархія: і в греко-католицькій, і в православній конфесії.

*

У другій половині дня Юлія Тимошенко побувала у Трускавецькому готельно-курортному комплексі  «Карпати». Звучали основні постулати про зовнішню і внутрішню політику, розвиток економіки, української духовності. Лідер «Батьківщини» відповіла на численні запитання присутніх.

Уже тривалий час курортний Трускавець опинився у цейтноті проблем, як екологічного характеру, так і перспективи функціонування бюветів. Про це політику говорив генеральний директор ГКК «Карпати» Лев ГРИЦАК.

Блок запитань політику заадресували голова Міжнародного фонду ім. Івана Франка Ігор КУРУС, заслужений юрист України Павло БАРНАДСЬКИЙ, представники нафтового Борислава.  

 

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012