2019-01-08 ДРОГОБИЦЬКИЙ РАЙОН: ВЗЯТО СТАРТ НА ВИКОНАННЯ НОВИХ ПРІОРИТЕТНИХ ЗАВДАНЬ!

1

4 січня, 2019.

Сесійна зала Дрогобицької районної ради.
Засідання Ради регіонального розвитку Дрогобицького району

Голова райдержадміністрації Андрій ШЕВКЕНИЧ прозвітував про заходи щодо покращення інфраструктури територіальних громад, розвитку бюджетних установ, ремонту доріг, досягнень в аграрній галузі за період 2016-2018 років. На Раді регіонального розвитку презентовано Перспективний план розвитку Дрогобицького району на 2019-2021 роки.

Довідка:

А. Шевкенич на посаді голови райдержадміністрації перебуває лише кілька місяців, та, готуючись до звіту, був подивований, як багато вдалося  зробити владі, депутатському корпусу, територіальним громадам у районі за звітний період.

На сьогодні відкрито два нові газові родовища.                                                                         

В аграрній галузі введено в дію вісім нових об’єктів та створено дев’ять нових сільськогосподарських підприємств.                                    

В галузі освіти реалізовано 50 проектів, завдяки яким проведено енергозберігаючі заходи та реконструкцію приміщень, відкрито нові дошкільні групи. У сфері охорони здоров’я — 70 проектів з ремонту та реконструкції закладів охорони здоров’я. Понад 20 проектів реалізовано у галузі культури.

За три роки на ремонт та будівництва доріг Дрогобицького району було використано біля 500 млн. грн.

Позитивним є те, що в районі врешті сформовано першу об’єднану територіальну громаду на базі Меденицької селищної ради та проведено вибори керівних органів.

Презентуючи Перспективний план розвитку на 2019-2021 роки, очільник району зупинився на завданнях, які будуть пріоритетними для Дрогобиччини. Серед них, продовження робіт з будівництва доріг на найбільш проблемних напрямках. Подано пропозиції щодо реалізації 4 проектів за кошти Державного фонду регіонального розвитку. Спільно з органами місцевого самоврядування сформовано перелік об’єктів соціально-економічної сфери та інфраструктури, які плануються до будівництва, капітального ремонту, модернізації на період 2019-2021 роки, який охоплює кожне село в Дрогобицькому районі (64 проекти).

***

Голова райдержадміністрації зазначив, що перспективний план розвитку району — не догма. Він буде доповнюватися та допрацьовуватися відповідно до вимог часу.

В обговоренні перспективного плану Дрогобицького району взяв участь голова районної ради Михайло СІКОРА, який звернувся, насамперед, до сільських голів, на яких покладена роль рушійної сили у вирішенні проблемних питань територій.

Свої міркування на засіданні Ради регіонального розвитку Дрогобицького району висловили депутат обласної ради Михайло  ЗАДОРОЖНИЙ, окремі депутати райради, сільські голови.

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012