2019-01-02 1 СІЧНЯ ВИПОВНИЛОСЬ 110 РОКІВ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО ПОЛІТИЧНОГО ДІЯЧА, ГОЛОВИ ПРОВОДУ ОРГАНІЗАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ СТЕПАНА БАНДЕРИ.

1

1 січня,  Дрогобич.

Урочистості
з нагоди відзначення 110-річчя  українця-борця, незламного патріота рідної, свободолюбивої, незборимої  держави.

Спільну молитву біля пам’ятника Степанові Бандері провели представники духовенства СДЄ УГКЦ. У промові отця Ігоря ЦМОКАНИЧА  прозвучала низка цікавих фактів з життя українського патріота. Душпастер  наголосив, що Степан Бандера був греко-католиком, то ж у своїх подвигах керувався великою любов’ю та вірою у Бога.

У  виступі Дрогобицького міського голови Тараса КУЧМИ йшлося про  стрімкий розвиток націоналізму на теренах східної України, зокрема, у Дніпрі. Бо ж, як довів своїм життям і боротьбою С. Бандера, націоналізм –  найвищий прояв патріотизму. Тарас КУЧМА закликав всіх до єднання та протистояння спекуляціям, які сьогодні спрямовані на розбрат серед українців.

З промовами з нагоди 110-річниці від Дня народження Степана Бандери виступили перший заступник голови Дрогобицької районної державної адміністрації Руслан Щерба, почесний голова організації КУН Тарас МЕТИК, почесна громадянка міста Дрогобича, опікунка сестер Бандери Анна РУДНИК. Взяв участь у заході заступник голови районної ради Володимир Стецівка. Біля пам’ятника українського сподвижника лунали патріотичні поезії у виконанні учениць школи №3 Уляни СТУПНИЦЬКОЇ та школи №14 — Марти СОВ’ЯК.

Учасники віча спільно виконали Державний Гімн України та Гімн українських націоналістів, поклали квіти до підніжжя пам’ятника Степану Бандері.

http://www.radiofz.com.ua/wp-content/uploads/20190102.mp3

 

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012