2018-12-22 АВТОР РОКУ «ФРАНКОВА ЗЕМЛЯ»-2018

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

ВИПУСК  Д Р У Г И Й  

ШАНОВНІ КРАЯНИ!

Завершився другий відкритий конкурс кращих авторів радіо «Франкова земля»-2018.
Цьогорічний конкурс охопив понад двадцять рейтингових номінацій з ознакою новизни, гостроти часу, сили переможного духу. Редакція щиро дякує слухачам, які активно голосували, висловлювали свою думку щодо тих персоналій, які нині не лише формують обличчя краю, а й діляться своїми рецептами бачення щодо виходу із суперечливих обставин сьогодення.

П Р О Д О  В Ж У Є М О
З Н А  Й О М И Т И С  Ь   З   І М Е Н А М  И  

ЦЬОГОРІЧНИХ ПЕРЕМОЖЦІВ НОМІНАЦІЙ ТА ВОЛОДАРІВ СПЕЦІАЛЬНИХ ПРИЗІВ.2

Переможець номінації «ДУХІВНИК РОКУ» – отець Іван ПАНЬКІВ;
переможець номінації «БІЙЦІ МИРНОГО ФРОНТУ» – Тарас КУЧМА;
переможець номінації «СІВАЧ ФРАНКОВОЇ НИВИ» – Михайло СІКОРА;
переможець номінації «ПОВЕРНЕННЯ ДО ГЕРОЇЧНОГО МИНУЛОГО» РАДІОЦИКЛ «СЕЛО АНДРІЯ МЕЛЬНИКА ВОЛЯ ЯКУБОВА» – Лев ГРИЦАК;
переможець номінації «СВОБОДОЛЮБЕЦЬ» – Михайло КРАВЕЦЬ;
переможець номінації «ДЕПУТАТ РОКУ» – Роман ШАГАЛА;
переможець номінації «ГРОМАДСЬКИЙ ДІЯЧ РОКУ» – Олена ЖУКОВСЬКА;
переможець номінації «ГОСПОДАРНИК РОКУ» – Ігор ХОМ’ЯК;
переможець номінації «ГОСПОДАРНИК РОКУ» у Дрогобицькому районі – Степан МАКАР;
переможець номінації «ДЕРЖСЛУЖБОВЕЦЬ РОКУ» – Володимир КОЦЮБА;
переможець номінації «АМБАСАДОР РОКУ» – Леся КРАВЧЕНКО;
переможець номінації «ВІДРОДЖЕННЯ ДРОГОБИЦЬКОГО ФУТБОЛУ» – Юрій КУШЛИК;
переможець номінації «СХІД-ЗАХІД: ДУХОМ І ТРУДОМ — ЄДИНІ» – Станіслав КАРПЕНКО(Луганщина-Галичина);
переможець номінації «ЛІКАР РОКУ» – Оксана СТЕБЕЛЬСЬКА;
переможець номінації «ПЕДАГОГ РОКУ» – Ольга СУХОВЕРСЬКА;
переможець номінації «АКТИВНИЙ ПРОСВІТЯНИН» – Степан ЯКИМ, переможець номінації «ВІЧ-НА-ВІЧ З ФЕМІДОЮ» – Марія МОМОТ;
переможець номінації «РОБОТОДАВЕЦЬ РОКУ» – Олег МАЙДАНЮК;
переможець номінації «ПІДПРИЄМЕЦЬ РОКУ» – Степан ДЕМКІВ, переможець номінації «ПІДПРИЄМЕЦЬ РОКУ» у Дрогобицькому районі – Анатолій БАРТИЦЬКИЙ;
переможець номінації «ХУДОЖНИК, ЯКИЙ ЗМІНЮЄ ОБЛИЧЧЯ МІСТА» – Ігор ШИМКО;
переможець номінації «АВТОР «ФРАНКОВОЇ ЗЕМЛІ» ЗА МЕЖАМИ УКРАЇНИ» – Євгенія ШАЛАТА(м. Терні, Італія);
переможець номінації «ДРОГОБИЧ – КИЇВ – ТЕРИТОРІЇ ГРОМАД. РАДІОМІСТ» – Вадим КРИЩЕНКО(м. Київ);
переможець номінації «ЧАСОПИС НАЦІОНАЛЬНОГО ЄДНАННЯ» – газета «Літературна Україна» (головний редактор – Сергій КУЛІДА(м. Київ);
переможець номінації «ПІСНЯ-2018, НАРОДЖЕНА НА РАДІО «ФРАНКОВА ЗЕМЛЯ» – заслужений артист України Дмитро АНДРІЄЦЬ(м. Київ);
переможець номінації «ГОЛОС СЛУХАЦЬКОЇ ДОВІРИ» – Лариса ГЕРЯК.
Володар спеціального призу в номінації «ПІСНЯ-2018, НАРОДЖЕНА НА РАДІО «ФРАНКОВА ЗЕМЛЯ» – Михайло ЗОЛОТУХА(м. Стрий);
володар спеціального призу в номінації «СВОБОДОЛЮБЕЦЬ» – Богдан ПРИСТАЙ;
володар спеціального призу в номінації «ПРОФЕСІЙНА Освіта» – Мирон БАБ`ЯК;
Володар спеціального призу в номінації «АМБАСАДОР» – Микола ЗИМОМРЯ.

Вручено нагороду переможцю номінації «Держслужбовець року»-2017 Руслану ЩЕРБІ, який минулоріч не зміг отримати відзнаку, оскільки перебував на Східних рубежах країни у лавах добровольчого батальйону.

АВТОРСЬКИЙ
ФОТОВЕРНІСАЖ
У  Н О В И Х   ПРОЕКЦІЯХ

 Д А Л І   Б У Д Е . . .

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012