2018-11-29 «ЗМІНИМО КРАЇНУ РАЗОМ»

1

МИСТЕЦТВО БЕЗ МЕЖ:
ДРОГОБИЧ-СЄВЄРОДОНЕЦЬК

ДРОГОБИЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МУЗИЧНИЙ КОЛЕДЖ
ІМЕНІ В. БАРВІНСЬКОГО

І СЄВЄРОДОНЕЦЬКИЙ КОЛЕДЖ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ
ІМЕНІ С. ПРОКОФ`ЄВА:

ПРОЕКТ КУЛЬТУРНОГО ОБМІНУ

КОНЦЕРТ ЗВЕДЕНОГО СИМФОНІЧНОГО ОРКЕСТРУ: 
НЕЙМОВІРНИЙ ДІАПАЗОН ЛЮДСЬКИХ ПОЧУТТІВ

2

 У час активізації політичного життя в Україні нерідко чуємо з високих трибун думки про необхідність об’єднання країни. Та поки політики говорять, на місцях уже давно цим активно займаються.

 Прекрасною мовою мистецтва молодь Луганщини і Львівщини відповідає на виклики часу. Презентаційні доповіді, концерти сольних виконавців та зведеного симфонічного оркестру, круглі столи, методичні доповіді – це лише частина програми соціально-культурного проекту.

 З 11 по 18 листопада студенти та викладачі Дрогобицького музичного  коледжу ім. В. Барвінського відвідали Сєвєродонецьк, а у ці дні уже дрогобичани приймають гостей зі сходу країни.

Редакція Дрогобицького радіо «Франкова земля» провела круглий стіл за участю директора Дрогобицького музичного  коледжу ім. В. Барвінського, кандидата мистецтвознавства  Юрія ЧУМАКА, директора Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв ім. С. Прокоф’єва, заслуженого діяча мистецтв України Марини ЯВОРСЬКОЇ, завідувача виробничою практикою  Дрогобицького музичного  коледжу ім. В. Барвінського, заслуженого діяча естрадного мистецтва Оксани ТЕРЛЕЦЬКОЇ-ФИШТИК.

 Говоримо про дні яскравих вражень від людської щирості, співзвучні музичні культури різних регіонів України, про велику силу мистецтва, яка немає кордонів на рідній землі!

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012