2018-11-29 У ЗЛАГОДІ ЗІ СВІТОМ І ЛЮДЬМИ

buket-cvetov-gavan-347(1)-600x513

 

«Учителем школа стоїть».  
Ці слова нашого великого земляка Івана Франка нині актуальні, як ніколи. Бо час наша країна переживає нелегкий. Розчарування і відчай сіє у душі війна. І тільки справжній вчитель може не лише впевнено долати труднощі, а й збирати навколо себе небайдужі серця своїх учнів, гартувати їхню волю і вчити любити свою землю, свій народ. Коли ти ж не зовсім рядовий педагог, а, наприклад, як героїня цих рядків  Світлана Василівна МАЛА – директор школи, то й відповідальність у рази  зростає. І тендітні жіночі плечі мають нести цей тягар керівника, як благо, яке неодмінно має дати добрі сходи і щедрі врожаї.

001

У Світлани Василівни за плечима – чималий педагогічний досвід. Колеги кажуть, що для неї – креативної особистості, порядної, ділової людини, не буває завдань, які їй не під силу виконати. Навпаки, своєю енергією, хистом здатна зацікавити, запалити інших.

Уродженка мальовничої Сокальщини, Світлана Мала з юних літ знала: буде вчителем. Закінчила Львівський державний університет імені Івана Франка, розпочала трудову біографію в одній зі шкіл Червонограда. До Дрогобича, який вважає своїм рідним домом, приїхала у 1982 році. Працювала у Дрогобицькій санаторній школі-інтернаті.

У 1984-му прийнята на посаду вчителя біології СШ №4 міста Дрогобича. Уже через 5 років – заступник директора з навчально-виховної роботи, а з 2000-го, з початку відліку нової ери, Світлана Василівна успішно керує школою, яка нині у регіоні – справжня візитівка. Тут вчаться успішні діти – переможці олімпіад, мистецьких  конкурсів і фестивалів.

Розповідаємо ж про Світлану Василівну у ці останні осінні дні 2018-го неспроста. Іменна дата у сяйві цьогоріч сліпуче-білого снігу завітала до пані Світлани.

То ж, ті, хто  трудиться пліч-о-пліч, хто шанує і поважає нині сердечно вітають вас, Світлано Василівно, з ювілеєм!

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012