2018-11-07 ЗВІТУЮТЬ ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ

1

ІГОР ГЕРМАН -
ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК МІСЬКОГО ГОЛОВИ
УСПІШНО ВІДЗВІТУВАВ
ДЕПУТАТСЬКОМУ КОРПУСУ
ПРО СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ,
ПОЧИНАЮЧИ З 2016 РОКУ

***
ДЕПУТАТИ ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ОЦІНИЛИ РОБОТУ ІГОРЯ ГЕРМАНА
«ЗАДОВІЛЬНО»

ПРОПОНУЄМО
СЛУХАЦЬКІЙ АУДИТОРІЇ
РАДІОВЕРСІЮ ДІЛОВОГО ЗВІТУ
ПЕРШОГО ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ МІСЬКРАДИ

2

 Вівторок, 30 жовтня, 2018.

 Перебіг пленарного засідання XLI сесії у Дрогобицької міської ради. Серед поточних питань для обговорення був запропонований звіт першого заступника міського голови Ігоря Германа.

 У своєму звіті перший Ігор Герман проінформував депутатів про роботу очолюваних ним структурних підрозділів з 2016 року, зокрема йшлося про фінансовий стан справ та шляхи наповнення міського бюджету, про роботу у сфері торгівлі, зокрема про боротьбу зі стихійною торгівлею у місті, роботу комунальних служб міста, відремонтовані дороги та пішохідні зони, закуплену техніку для комунальних підприємств, проведену реконструкцію інфраструктурних об’єктів. Перший заступник міського голови зупинився на  проблемах зі сміттям, залученні інвесторів, будівництві нових торгових центрів на території міста, роботи громадського транспорту, проведенні заходів з метою підвищення рівня безпеки на вулицях міста.

 Оскільки текст звіт було розіслано депутатам напередодні засідання сесії міської ради, то більше уваги депутати приділили обговоренню загальноміських проблем та спільних шляхів їх вирішення.

 Заслухавши звіт Ігоря Германа, більшість депутатів запропонували оцінити роботу на «задовільно». За таку пропозицію проголосували 27 депутатів разом з міським головою з 34 присутніх у сесійній залі, 2 депутатів утримались від голосування, 2 — проголосували проти, не голосувало 3 депутатів.

***

У випуску
Пропозиції та побажання
Першому заступнику голови міськради
Ігорю Герману
від мешканців Дрогобича.

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012