2018-11-06 З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ЛІДІЄ ЛЕОНІДІВНО ТАРНАВСЬКА!

Жовтневі фрески у природі залишають особливе тепло, життєлюбні принади і натхнення. Коли б спитати про це в голови громадської ради радіо «Франкова земля», громадської діячки, лауреата Міжнародної премії імені С.Гулака-Артемовського Лідії ТАРНАВСЬКОЇ, вона, очевидно, усміхнулася б: «Осінь, зречення немає. Її дивовижні фарби настільки неповторні, що душа, наче на весні, сама тане, спонукає до цілісного людського утвердження».

Тарнавська до 13

Ось так! Візерунок жовтневого, а, це значить, і листопадового настрою непроминальний. У ці ж дні осінні, коли думок, як золотого листя, ніби й самої осені немає. Скоріш, до добрих, славних людей весняні мотиви повертаються і в цю благодатну пору.

Переможець радіорейтингу «Автор року «Франкова земля»-2017»
(номінація «Громадський діяч року»), -
Лідія Тарнавська – іменинниця.

Ну, скажіть, хіба це не привід до того, аби побачити сонце, сховане під золотим листопадом. Зі святом Вас, наша шановна  К О Л Е Г О! Й досі пам’ятаємо Вашу участь у цікавих випусках «Франкової землі», громадській праці у Київському Домі Європи, у проектах на захист рідного українського Слова, материнської Мови, ідеалів Національного Чину.

З особливим іменним днем!

Бережімо разом з Вами кожну прожиту мить,
яка не знає вороття.

Радіофранківці

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012