2018-11-06 НОВИЙ КУРС УКРАЇНИ: ЛІДЕР ВО «БАТЬКІВЩИНА» ЮЛІЯ ТИМОШЕНКО У ПІДГІРСЬКОМУ СТРИЮ

3

Гаряча політична осінь сягнула регіонів. Зустрічі з виборцями розпочала майбутній кандидат у Президенти України, лідер ВО «Батьківщина» Юлія ТИМОШЕНКО.

2 листопада, 2018.
Місто Стрий,
Львівщина.

До Стрия завітала лідер ВО «Батьківщина» Юлія ТИМОШЕНКО. На головній площі міста відомий політик з полум’яним закличним словом звернулась до присутніх – не лише стриян, а й жителів інших міст і районів Львівщини, зокрема, й мешканців славної Дрогобиччини.

Юлія Тимошенко представила основні тези «Нового економічного курсу країни», запропонувала прийняти нову Народну Конституцію, критично охарактеризувала сьогоднішню політичну та економічну ситуацію в державі, медичну, судову, пенсійну реформи, констатувала бідність людей, різке зменшення населення через масовий виїзд українців за кордон. Не оминула політик й питання російської агресії, назвавши її однією з чотирьох причин вкрай нужденного життя  українців.

Промовець гостро висловилась щодо підвищення ціни на газ. Дії уряду політик назвала абсолютно необґрунтованими, спрямованими на збагачення монополістів-олігархів. Тому, мабуть, зниження тарифів на комунальні послуги й стало одним із ключових завдань ініційованого «Батьківщиною» нового  економічного  курсу.

На завершення Юлія Тимошенко звернулась до присутніх з проханням доносити до людей основні тези її виступу. Зі свого боку Тимошенко  пообіцяла боротися за перемогу у виборах, висловивши упевненість в тому, що Україна була, є і буде!

 

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012