2014-03-22 «ПСАЛМИ ДАВИДА» МИКОЛИ ЛАСТОВЕЦЬКОГО

frz

Бог і Україна понад усе!

Відомий український композитор, Заслужений діяч мистецтв України,  директор Дрогобицького державного музичного училища ім. В. Баврвінського, член Національної спілки композиторів України Микола ЛАСТОВЕЦЬКИЙ виніс на широкий суд громадськості музичне полотно – кантату «Псалми Давида» в оновленому, збагаченому опрацюванні.

20140322-1a

«Псалми Давида» – це прозріння серця і розуму, погляд у завтрашній день, утвердження національного чину, побудження до роздуму, на скільки ми готові боротися за зцілення власної душі, розбудовуючи рідний край, свою державу.

20140322-21

 

<<< Повернутись  

Коментарів (4) на
«2014-03-22 «ПСАЛМИ ДАВИДА» МИКОЛИ ЛАСТОВЕЦЬКОГО»

Юрій Гарник Дрогобич, член ВО "Письменники Бойківщини" пише:
01.04.2014 в 15:46

Навіть не думав,що у колі дрогобицьких митців є композитор, який зумів піднести наш край на почесний найвищий рівень життя. Тільки вдумаймося — «Псалми Давида», які так геніально возвеличив Тарас Шевченко.
Горжуся, що такою людиною (без сумніву, з великої літери) є Микола Ластовецький — автор кантати «Псалми Давида», як і багатьох інших, широких музичних творів.
З приємністю хотів би послухати п. Миколу в одному з прямих ефірів популярного дрогобицького радіо. Бережімо своє — українське, національне! Шануймо своїх!

Павло Лехновський Львів, Заслужений журналіст України пише:
01.04.2014 в 16:09

Вітаю з прем»єрою журналістів «Франкової землі» та учасника радіопередачі, автора неповторної кантати «Псалми Давида», ЗДМУ Миколу Ластовецького. У час великого посту і глибоких суспільних потрясінь це розкаяно-зворушливе молитовне слово, підсилене панорамним музичним малюнком, лягає на людські душі цілющим бальзамом відродження. Саме така музика завжди актуальна, саме такі передачі не мають строку давності. Гармонія звуків і гармонія почуттів вірного християнського серця злились воєдино.Дякую, франківці! Браво, Маестро Ластовецький!

Юрій Гарник, Дрогобич, член ВО «Письменники Бойківщини» пише:
01.04.2014 в 16:22

Навіть не думав, що у дрогобицькому мистецькому середовищі є такі величні особистості, як композитор Микола Ластовецький – автор кантати «Псалми Давида». Вдумаймося лише — «Псалми Давида», які так натхненно відчув у поетичному слові великий Тарас Шевченко!
Микола Ластовецький (безперечно, людина з великої літери) належить до когорти найкращих, найдостойніших українських митців.
Бережімо ж українське, національне! Шануймо своїх!

Рудавська-Вовк, м. Самбір, поетеса пише:
24.04.2014 в 10:28

Музика кордонів не знає. Лише її Господь наділив правом об»єднувати людей, незалежно від їх політичних та релігійних поглядів та уподобань. Микола Ластовецький — автор такої музики. Його творчий набуток прославив би не одне місто України. Ні, не заздримо, а гордимося тим, що Дрогобицьке державне музичне училище ім. В. Барвінського має такого славного композитора і талановитого керівника. Нових творчих Вам здобутків Вам, шановний Миколо Адамовичу!

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012