2016-12-30 АВТОР РОКУ «ФРАНКОВА ЗЕМЛЯ»-2016

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

ПЕРЕМОЖЦІВ НОМІНАЦІЙ НАЗВАНО!

РЕЙТИНГ СЕРЕД НАЙАКТИВНІШИХ АВТОРІВ –
ДОБРА ОЗНАКА РЕЗУЛЬТАТІВ ЩОДЕННОЇ ПРАЦІ

ІНТЕРВ´Ю З ПЕРЕМОЖЦЯМИ –
ПОГЛЯД НА ЗАВТРАШНІЙ ДЕНЬ

 Рік 2016-й – спонука до роздуму навколо рідного дому, порогу, позначених суспільною працею, громадською діяльністю, участю в ім’я розбудови отчого краю.
Отож, які ми були у році, що минає? З якими набутками йдемо у 2017-й? Радіоредакція «Франкова земля» напередодні поставила декілька таких запитань своїм авторам, а радіослухачі ще й запропонували провести моніторинг щодо того, наскільки поміченими є наші земляки, які зайняті у різних сферах життєдіяльності регіону.
Ось так народилася рейтингова таблиця «Автор року «Франкова земля»-2016» з п’яти номінацій: політик, держслужбовець, депутат, доброволець-воїн, господарник. Одна з місцевих журналісток навіть засумнівалася, мовляв, у Дрогобичі відсутні політики та господарники…
Редакція «Франкової землі», яка торік визнана за результатами Національної Палати України однією з кращих в державі, а нині, будучи колективним кореспондентом Національного радіо, згуртувала великий слухацький колектив, як в регіоні, так і поза його межами. Дрогобицьке радіо, при якому плідно працює єдиний в Україні філіал Київського Дому Європи, вже давно вийшло за рамки звичайного проводового мовлення. За ініціативою та з участю редакції створені великі духовно-мистецькі проекти («Український шлях», «Ця земля — Україна», «Під небесами Франкових дум»…). З огляду на це, потужнішим став авторський актив, голос якого прилучатиметься й до актуальних заходів у 2017 році.
У переддень Нового року редакція підсумувала  результати рейтингу «Автор року «Франкова земля»-2016». «Політик» слухачі запропонували прізвища Романа Курчика, Тараса Демка, Олега Хруща, Михайла Ваврина. Переможцем визнано Романа КУРЧИКА, який одержав на свою користь 61 голос.
У номінації «Держслужбовець» переможцями стали Володимир Коцюба (дрогобич) – заступник Дрогобицького міського голови  з питань діяльності виконавчих органів, керуючий справами міськвиконкому та Віталій СКОРОПАД (Дрогобицький район) – перший заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації, які набрали відповідно 73 і 68 голосів. У цій номінації були також представлені Ігор Герман та Василь Качмар.
У номінації «Депутат» серед обласних народних обранців першість здобув Михайло ЗАДОРОЖНИЙ (58), серед міських депутатів – Олена ЖУКОВСЬКА  (69). Серед номінантів щодня одержували підтримку слухачів депутати Юрій Кушлик, Степан Настьошин, Роман Бейзик, Василь Панів.
Редакція одержала ціле гроно відгуків від учасників АТО, які підтримували своїх бойових  побратимів Руслана Щербу, Тараса Кучму, Богдана Ковальчина, , Ореста Каракевича у номінації «Доброволець-воїн». Найбільше голосів набрав Руслан ЩЕРБА – 64.
У номінації «Господарник»: лідер слухацького голосування – керівник Дрогобицького водоканалу Роман Шагала  набрав 71 голос слухацької підтримки, а його наступник – директор підприємства «Діброва» Василь Демків – 70. у кожного з цих керівників є чому повчитися, які в інших претендентів на цю номінацію – Романа Танчука, Олега Майданюка,  Ігоря Хом’яка, Андрія Яніва, Володимира Яртима.

  Переможцям номінацій вручено Сертифікати слухацького  визнання.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

8

 Тож, утверджуйте, шановні переможці радіорейтингу «Автор року «Франкова земля»-2016, й надалі здобутий Вами рейтинг серед територіальних громад краю  на ниві державотворчій та суспільно-громадській в ім’я розбудови рідної Франкової землі!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  Редакція Дрогобицького радіо «Франкова земля»

Прослухати радіопередачу

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012