2016-06-08 «ПІД НЕБЕСАМИ ФРАНКОВИХ ДУМ» КОНЦЕРТНО-МИСТЕЦЬКЕ ДІЙСТВО

1 

ВЕЛИЧНЕ СВЯТО У МІСТІ ФРАНКОВОЇ ЮНОСТІ

СТАНИЦЯ „ЛУГАНСЬКА” І ЇЇ БІЙЦІ – ПРООБРАЗ НОВОГО ТВОРУ ЙОСИПА ФИШТИКА

ПІСЕННІ ПРЕМ’ЄРИ – ОЗНАКИ ТВОРЧОСТІ МИТЦЯ

НАДІЯ САВЧЕНКО – ГЕРОЇНЯ ПОЕЗІЇ „СОКОЛІВНА”

ЧЕРВЕНЬ СУБОТНІЙ: РАДІОАНОНСИ

ПРИСУТНІСТЬ ГОСТЕЙ ТА КРАЯН У ПІСЕННО-МИСТЕЦЬКОМУ ПРОЕКТІ

 2 червня 2016 року на сцені Львівського обласного музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобича відбулось велике концертно-мистецьке дійство „ПІД НЕБЕСАМИ ФРАНКОВИХ ДУМ”, присвячене 160-й річниці від дня народження І. Франка та з нагоди Днів Європи в Україні-2016. На суд слухачів відомий український поет-пісняр, заслужений діяч мистецтв України, головний редактор радіо „Франкова земля” Йосип Фиштик виніс поетично-пісенну творчість, присвячену надбанням, які заповідав нащадкам Великий Каменяр. 

2

 Про атмосферу, яка панувала в залі під час концертного дійства, влучно сказав наш знаний краянин багатолітній директор Дрогобицького механіко-технологічного коледжу Степан Яким: „Навколо мене вирувала потужна людська енергетика залу. Це було свято всього міста Франкової юності, яке не перевершить жодне інше ювілейне дійство”.

 Шановні друзі! На численні прохання слухачів радіо „Франкова земля” дарує вам чудову нагоду щосуботи слухати у записі концерт, який отримав найвищу оцінку громадськості!

 Отже, субота, 15год. 15 хв. – у радіоефірі розпочинається пісенно-мистецьке дійство, яке неодмінно торкнеться найчутливіших струн вашої душі.

Прослухати радіопередачу

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012