2016-06-01 «МОВА КОЛИСКОВА» У СПИСКУ НАЙПОПУЛЯРНІШИХ ПІСЕНЬ СВІТУ

1

ПІСЕННІ ПРЕМ’ЄРИ НА КОНЦЕРНО-МИСТЕЦЬОМУ  ДІЙСТВІ       «ПІД НЕБЕСАМИ ФРАНКОВИХ ДУМ»

 В Америці, за повідомленням поважного Інтернет-видання, було відібрано два десятки найпопулярніших пісень світу, записи яких у  спеціальній гільзі відправлено у космос. До цих творів потрапила і «Мова колискова», музику на вірші Йосипа Фиштика створила народна артистка України Марія Шалайкевич. Якщо ж взяти до уваги унікальне аранжування  Ярослава Дуба і його колег, де проникливий український мелос підсилює спів божественних птиць, неповторне виконання твору Марією Шалайкевич, то ймовірно, що така пісня схвилює Всесвіт.

 Ось така доля у «Мови колискової», яка понад 300 разів транслювалась  на різних каналах Національного радіо і якій судилося стати експонатом в англійському музеї кращих пісень світу.

 2 червня 2016 року на сцені Львівського академічного обласного музично – драматичного театру ім. Ю. Дрогобича під час КОНЦЕРТНО-МИСТЕЦЬКОГО ДІЙСТВА “ПІД НЕБЕСАМИ ФРАНКОВИХ ДУМ” З НАГОДИ 160-ЛІТТЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ І. ФРАНКА ТА ДНІВ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ-2016 у виконанні Марії ШАЛАЙКЕВИЧ та легендарного гурту «СОКОЛИ» прозвучить «Мова колискова», а також багато пісенних прем’єр.

 На прохання слухачів напередодні мистецького дійства радіофранківці розповідають про пісні, створені на Дрогобицькому радіо.

Прослухати радіопередачу

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012