2016-05-30 КОНЦЕРТ-АВТОГРАФ «ПІД НЕБЕСАМИ ФРАНКОВИХ ДУМ»

IMG_8202

ДАТА: 2 ЧЕРВНЯ 2016 р.

МІСЦЕ: ЛЬВІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. Ю. ДРОГОБИЧА   

ЧАС: 16 ГОД. 30 ХВ.

                                          Земля дивилася в зіниці,

                                          Франкових дум високих лився рій.

                                          У краплях духу гартувалась криця,

                                          Нащадкам геній ключ кував для мрій.

                                                                                   Йосип ФИШТИК

 «Під небесами Франкових дум»! Такою сонцесяйною назвою означила редакція Дрогобицького радіо «Франкова земля» пісенно-мистецьке дійство з нагоди 160-ї річниці від дня народження Івана Франка та цьогорічних Днів Європи в Україні. Унікальний захід, в якому реалії нинішнього дня України осмислені з висоти Франкової спадщини у  творчості відомого українського поета-пісняра Йосипа ФИШТИКА, розпочнеться о 16 год. 30 хв. у четвер 2 червня, у Львівському академічному обласному музично-драматичному театрі ім.  Ю. Дрогобича.   

АФІША  Як створювались нові пісенні прем’єри? Хто з відомих виконавців завітає цього дня до Дрогобича? Чим для «Франкової землі», для її широкого авторського активу є Франкові надбання? Які вони, новітні Герої нескореної України, про яку мріяв Великий Каменяр?

 Завісу пісенно-мистецького дійства інтригуюче піднімають у черговому випуску радіопрограми  «Франкова земля» заслужений діяч мистецтв України Йосип ФИШТИК та режисер дійства – лауреат Всеукраїнської премії «Сучасність» Лариса ГЕРЯК.

 Таким чином, радіофранківці уплітають своє барвисте гроно у панораму багатоголосся напередодні 160-ї річниці від дня народження Івана Франка та цьогорічних Днів Європи в Україні.

Прослухати   радіопередачу

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012